Лента статей
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
Сайт:
www.rost-info.com.ua
E-mail:
rost@oriontv.net

misto.zp.ua

Середня пенсія в області – 3116,88 грн

Середня пенсія в області – 3116,88 грн

З 1 липня виплати збільшаться у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму.

За п’ять місяців 2019 року органами Пенсійного фонду України в Запорізькій області призначено 7,5 тисяч нових пенсій, проведено 7,9 тисяч перерахунків виплат працюючим пенсіонерам за їх заявами за напрацьований додатковий стаж, призначено 86 пенсій за особливі заслуги перед Україною.

З початку року проведено три масових перерахунки пенсій. Найбільш масштабні з них були передбачені Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Так, з 1 березня вперше в автоматичному режимі проведено індексацію пенсій, виплати збільшено 437,2 тисячам пенсіонерів. Середнє підвищення з урахуванням одноразової доплати склало 582 грн. Крім того, одночасно з пенсією органами Фонду вперше виплачено монетизовані житлові субсидії 116 тисячам пенсіонерів.

Також у зв’язку з уточненням показника середньої заробітної плати за 2016-2018 роки перераховано 2 671 пенсію, з яких 1973 пенсії збільшено у середньому на 580 грн.

А з 1 квітня здійснено автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам без їхнього додаткового звернення до ПФУ. Так, з урахуванням страхового стажу розмір пенсій збільшився у 11,4 тисяч пенсіонерів у середньому на 104 грн, з урахуванням і стажу, і заробітної плати – більше ніж у 220 пенсіонерів у середньому на 322 грн.

В результаті середній розмір пенсії станом на 1 червня збільшився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 373,35 грн (13,6%) і склав 3116,88 грн. Видатки на виплату пенсій пенсіонерам області зросли з 7,3 до 8,4 млрд грн.

У цьому році будуть здійснені ще два перерахунки пенсій: з 1 липня та з 1 грудня у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму. Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня складатиме 1564 грн, а з 1 грудня – 1638 грн. Це значить, що мінімальні розміри пенсії за віком будуть не нижчі за ці показники за умови наявності у чоловіків 35 років, а у жінок – 30 років страхового стажу (а у разі призначення пенсії до 1.10.2011 року – 25 та 20 років відповідно).

Вказані перерахунки та підвищення пенсій за їх результатами будуть проведені в автоматичному режимі без звернення громадян.

Разом із реформуванням самої пенсійної системи країни, яку розпочато з 1 жовтня 2017 року, проводиться і реформування роботи органів Фонду відповідно до затвердженої Урядом «Концепції модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року».

Зокрема, завершується централізація функціональних процесів на рівні області шляхом приєднання об’єднаних управлінь до Головного управління Фонду. Внутрішня реорганізація жодним чином не вплине на якість обслуговування громадян та дозволить підвищити рівень надання пенсійних послуг у кожному районі, місті, об’єднаній територіальній громаді та на інших віддалених територіях.

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
РОСТ
ПОЗИЦИЯ
МИГ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
ПОРОГИ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |