Лента статей
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
Сайт:
www.rost-info.com.ua
E-mail:
rost@oriontv.net

Зі святом, рятувальники!

Зі святом, рятувальники!

17 вересня – саме час подякувати за відвагу і сміливість всім працівникам цивільного захисту, адже в цей день відзначають День рятівника України. В цілому значення свята на честь рятувальників полягає у висловленні загального «Дякуємо!» представникам аварійно-рятувальних, пожежних служб, щоденною роботою яких є ліквідація надзвичайних ситуацій.

Вперше це свято відзначали у 2008 році, адже 12 вересня 2008 року був підписаний президентський указ, який встановив свято рятівників України. Також у цей день Православна церква вшановує ікону Божої Матері «Неопалима купина». Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов’язана з ризиком і порятунком життів інших людей.

Сьогодні в пожежно-рятувальних підрозділах Енергодара проходять службу 239 рятувальників. З початку цього року вони ліквідували 91 пожежу, з них: 11 – у житловому секторі, 78 – на відкритій території та 2 – автомобілів. Завдяки оперативним діям вогнеборців врятовано життя 4 людей, з яких троє врятовано при необережному поводженні на воді.

Рятувати життя і майно людей – справа непроста та навіть небезпечна. Вона вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом й здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Цю професію завжди обирали люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані. Далеко не кожен наважиться ступити на шлях, пов’язаний із щоденним ризиком, двобоєм зі смертельно небезпечною стихією – вогнем, боротьбою за порятунок людей та матеріальних цінностей. Ті ж, хто свідомо зробив свій вибір, залишаються вірним йому на все життя.

Хочеться висловити щиру вдячність нашим ветеранам, які віддали багато років свого життя пожежно-рятувальній службі. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, ветерани щедро передають свій багатий досвід молоді. Вони радіють успіхам і переживають через невдачі служби, якій віддали не один рік свого життя, залишившись вірними своєму покликанню. Для всіх нас їхній професійний досвід є запорукою подальшого удосконалення нашої роботи та забезпечення відмінних результатів.

Щиро вітаємо пожежних-рятувальників Енергодара з професійним святом – з Днем рятівника! Дорогі наші герої! Бажаємо усім вам міцного здоров’я, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир та злагода, добробут та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається щастям та добром.

Шановні енергодарці! Пам’ятайте: народна «Служба порятунку 101» – єдина служба, що завжди поруч із людьми, завжди у повній боєготовності. А високо­кваліфіковані фахівці своєї справи є взірцем самовідданості і мужності.

З повагою, керівництво 1-ДПРЗ та 13-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькі області

_DSC1828_DSC2035DSC1470DSC6475

 

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
РОСТ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
МИГ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |