Лента статей
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
Сайт:
www.rost-info.com.ua
E-mail:
rost@oriontv.net

Запорізька юстиція презентувала результати своєї роботи за І півріччя 2017 року

Запорізька юстиція презентувала результати своєї роботи за І півріччя 2017 року

25 липня в прес-центрі Запорізької облдержадміністрації пройшла  прес-конференція щодо результатів діяльності Головного територіального управління юстиції у Запорізькій  області та органів і установ, підпорядкованих Міністерству юстиції України, за I півріччя 2017 року,  а також основні досягнення за вказаний період.

Спікерами заходу виступили в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Олексій Долгополов, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Сергій Нікітенко та заступник начальника відділу організації та контролю Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Інна Панчук.

Одним з пріоритетних  напрямків роботи органів юстиції є державна реєстрація. Начальник Управління державної реєстрації Сергій Нікітенко детально розповів присутнім про основні досягнення у сфері реалізації пілотних проектів на території Запорізької області.

Серед них «Шлюб за добу», видача свідоцтв про народження у пологових будинках, реєстрація місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому будинку тощо. Протягом першого півріччя 2017 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Запорізької області видали 3506 свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Це становить 65% від загального обсягу виданих свідоцтв протягом звітного періоду. Тож, як бачимо ця революційна  реформа Міністерства юстиції стала до вподоби Запорізькім породіллям. Крім того, що цільові кордони даної новації постійно розширюються і на сьогодні батьки новонароджених малюків, не виходячи з пологового будинку, можуть отримати фактично весь спектр послуг. Це не лише свідоцтво про народження, а й реєстрація місця проживання малюка, які можна оформити прямо у пологових будинках, а також онлайн послуга з оформлення державної допомоги при народженні дитини.

Не меншу популярність у нашому регіоні набирає й пілотний проект Міністерства юстиції щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки, це так званий «Шлюб за добу». Не дивлячись на те, що у нашому регіоні цей проект стартував лише 6 квітня, вже 43 пари Запорізької області встигли сказати одне одному «Так!» в рамках цієї новації. І з кожним днем статистика стає все більш оптимістичною.

Досить активною є і робота з веб-порталом «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», який є офіційним сервісом щодо подачі заяв або звернень, працює цілодобово у режимі он-лайн та є доступним усім користувачам мережі Інтернет.

В рамках послуги «Соціальний ліфт» онлайн будинку юстиції до Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області звернулось 2 особи з метою проходження стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області та його структурних підрозділах.

Не залишилися поза увагою основні досягнення Управління ДВС у Запорізькій  області. Зокрема, Інна Панчук – заступник начальника відділу організації та контролю Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області , акцентувала увагу на фактичних показниках примусового виконання рішень суду та реалізації арештованого майна через СЕТАМ. Вона наголосила, що в  результаті комплексу організаційних заходів суттєво покращилися показники окремих напрямків роботи: стягнення заборгованості по виплаті заробітної плати, забезпечення чесних та прозорих торгів через СЕТАМ, покращення фактичних показників виплати аліментів тощо.

Наприкінці прес-конференції, Олексій Долгополов  повідомив пресу про масштабні заходи, що чекають нас найближчим часом, а саме – запуск загальнонаціонального проекту від Міністерства юстиції з підвищення рівня знань українців про свої права «Я маю право!» Тож попереду ще багато цікавого.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
РОСТ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
МИГ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |