Лента статей
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Триває робота відносно приєднання Бердянська до сервісу Сіті-бот “Назар”

Триває робота відносно приєднання Бердянська до сервісу Сіті-бот “Назар”

Как сообщает пресс-служба Бердянской мэрии,

на минулому тижні відбулася робоча нарада з керівником проєкту Сіті-бот “Назар» щодо можливостей впровадження у нашому місті цього сервісу, його переваги для бердянців та загальні можливості даного продукту. А сьогодні, 9 січня, під керівництвом секретаря міської ради Олексія Холода відбулася друга робоча нарада. Заступники міського голови, керівники житлово-комунальних підприємств міста, начальники управлінь та відділів виконкому були зібрані для обговорення технічних вимог сервісу та надання пропозиції по його наповненню та роботі.

Секретар міської ради Олексій Холод відзначив, що Сіті-бот “Назар” — це сервіс для інтерактивного обміну інформацією, інформаційний портал про все, що буде відбуватися у нашому місті. Людині буде потрібно лише ввести свою адресу і у “Viber” або “Telegram” їй будуть приходити повідомлення про планові чи аварійні відключення електрики, води та інше, строки усунення аварій. Також можна буде залишити свою заявку у разі відсутності, наприклад, світла, або повідомити про аварію чи несанкціоновану обрізку дерев, дізнатися адреси соціальних служб або номери гарячих ліній установ. У планах також доповнення цього сервісу розкладом руху громадського транспорту, а також адреси та телефони громадських приймалень депутатів на мікрорайонах міста.

Як відзначила заступник міського голови Юлія Дойнова, це не груповий чат. Повідомлення будуть надходити відносно адреси, яку вказали при реєстрації у сіті-боті. У той же час, можна підключити не тільки свою адресу, а і, наприклад, адресу батьків чи родичів, які не вміють користуватися “Viber” або “Telegram”. Що дозволить вам попереджати їх про відключення та строки усунення аварійних ситуацій.

“Країна у смартфоні і місто у смартфоні. Впровадження Сіті-бот “Назар” у Бердянську — це крок назустріч людям, удосконалення системи комунікації між мешканцями та владою”, — відзначив секретар міської ради Олексій Холод.

Як відзначають розробники сервісу Сіті-бот “Назар”, на налагодження системи, тестування її роботи, навчання персоналу потрібно 1-1,5 місяця.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
РОСТ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МИГ
ПОЗИЦИЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |