Лента статей
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
Сайт:
www.rost-info.com.ua
E-mail:
rost@oriontv.net

Племзавод «Степний» назавжди отримав приз імені Марії Сардак

Племзавод

За підсумками обласного змагання колективів молочних ферм, обслуговуючих сільськогосподарських молочних кооперативів, доярок за збільшення виробництва молока на приз імені Марії Сардак переможцем у змаганні визнано колектив молочного комплексу ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровського району.

З цієї нагоди у господарстві відбулося урочисте вручення призу імені Марії Сардак завідувачу молочного комплексу ПАТ «Племзавод «Степний» Галині Бекасовій. Привітали переможців заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу.

Як неодноразовому переможцю обласного змагання на приз імені Марії Сардак  перехідний приз залишився в колективі молочного комплексу назавжди.

У господарстві збільшено виробництво молока,  надій на корову зріс на 1449 кг і склав 10873 кг. Таким чином господарство подолало десятитисячний рубіж по надою молока на одну корову, що є найвищим показником у Запорізькій області.

Сьогодні середньодобовий надій молока на одну корову складає 27 кг, щоденно виробляється більше 20 тонн молока.

У господарстві здійснюється повний цикл виробництва молока та молочної продукції. Молоко охолоджується, передається на свій молокозавод, де виробляється молоко, сметана, кефір, ряжанка, тверді сири та вершкове масло.

Продукція ПАТ «Племзавод «Степний» Кам`янсько-Дніпровського району може впевнено конкурувати з європейськими виробниками. На підприємстві створено повний цикл агропромислового виробництва – від вирощування зернових культур до виробництва молочної та м’ясної продукції.

На Х Міжнародному молочному конгресі з питань стратегії молочного бізнесу та технології виробництва молока директор підприємства Анатолій Волков отримав нагороду «За високий внесок у розвиток молочного скотарства України».

Відзначився ПАТ «Племзавод «Степний» і на ХХIХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», де був представлений в експозиції найкращих досягнень у тваринництві, харчовій та переробній галузі, провідних виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції Запорізької області. Колектив підприємства нагороджено дипломом.

У 2017 році вперше в області на базі племзаводу проведено Національний День Ферми, в якому взяли участь керівники та спеціалісти молочнотоварних ферм з усіх регіонів України.

Господарство  постійно бере участь у виконанні обласної Програми розвитку молочного скотарства в сільськогосподарських  підприємствах Запорізької області на 2014-2018 роки.

За минулі два роки тут прирощено 150 голів дійної череди, тож на сьогодні утримується 800 корів. Це найбільша кількість корів серед сільгосппідприємств регіону.

Як зазначив Олександр Бабанін, досягнення господарства стали можливими завдяки впровадженню передових методів господарювання, практичному застосуванню новітніх технологій, що в свою чергу дозволяє підіймати життєвий рівень сільського населення.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
РОСТ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОРОГИ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
MISTO.ИНФОРМ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
МИГ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |