Лента статей
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
Сайт:
www.rost-info.com.ua
E-mail:
rost@oriontv.net

Кожен енергодарець має право на безкоштовну правову допомогу

Кожен енергодарець має право на безкоштовну правову допомогу

Вже майже рік, з вересня 2016 року, в Енергодарі працює Бюро правової допомоги, де можна отримати консультації юристів з будь-яких правових питань, юридичну допомогу у складанні заяв до різноманітних органів та устав. Як пояснює заступник начальника відділу Євгенія Пеліх, послуги надаються безкоштовно і усім без винятку – незалежно від соціального статусу, статків, місця реєстрації та навіть громадянства. Єдине, про що слід пам’ятати: звертаючись у Бюро, при собі треба мати документ, що посвідчує особу (не пенсійне посвідчення).

Крім того, у Енергодарському бюро правової допомоги можна надати документи для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, що включає в себе: складання документів процесуального характеру, представництво інтересів особи в судах всіх інстанцій та захист.

Що стосується вторинної правової допомоги, вона надається у Мелітопольському центрі, якому підпорядковано Енергодарський відділ. Безкоштовно її отримують малозабезпечені особи (працездатні, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує 3368 грн, непрацездатні особи та люди з інвалідністю при доходах менше 2624 грн на місяць; діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах; внутрішньо переміщені особи; ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Цим категоріям надаються усі види правових послуг.

Громадяни України, яким відмовлено в наданні статусу внутрішньо переміщеної особі, також мають право звернутися за безкоштовною вторинною правовою допомогою, але лише у тих питаннях, що стосуються отримання статусу ВПО.

З 1 січня 2017 року у Енергодарському бюро правової допомоги було прийнято 520 звернень, 46 пакетів документів направлено на затвердження для отримання громадянами послуг безкоштовного адвоката.

Адреса відділу «Енергодарське Бюро правової допомоги»: м. Енергодар, вул. Молодіжна, 57, тел. (06139) 4-08-98, графік роботи: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 15.45.

У сусідніх населених пунктах працюють подібні Бюро правової допомоги:

м. Кам’янка-Дніпровська: вул. Щаслива (Йожикова), 110, тел. (06138) 2-32-73

м. Василівка: вул. Театральна, 14, тел. (06175) 7-67-30

смт Михайлівка: вул. Святопокровська, 4а, тел. (06132) 2-07-33

с. Велика Білозерка: вул. Пархоменка, 193, тел. (06156) 2-04-62.

Аліса ТИТОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
РОСТ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
ПОРОГИ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
МИГ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |