Лента статей
Про СМИ

Еженедельная региональная газета РОСТ издается с 3 ноября 2004 года – и за это время завоевала репутацию популярного издания, оперативно информирующего о новых предложениях рынка товаров и услуг. Популярность газеты растет, в первую очередь, благодаря тому, что РОСТ как универсальное издание стремится предоставлять своим читателям наиболее полную и объективную информацию.

Специализация газеты: новости, реклама товаров и услуг, частные и коммерческие объявления, вакансии, справочные материалы, юридические консультации; 45 каналов телепрограммы с анонсами и другая информация.

Издание имеет статус областного и распространяется городах Энергодаре, Каменке-Днепровской, Днепрорудном, Васильевке, Михайловке, а также в Каменско-Днепровском, Велико-Белозерском, Васильевском и Михайловском районах.

Контакты

Почтовый адрес:
71503, г. Энергодар, пр. Строителей, 17/2, офис 27 – 30.
Тел./факс:
(06139) 4-04-32; 6-00-06; 6-07-80
Сайт:
www.rost-info.com.ua
E-mail:
rost@oriontv.net

Жінки у формі «ДСНС України», які вони?

Жінки у формі «ДСНС України», які вони?

Вважається, що робота рятувальника – це покликання справжніх чоловіків, адже входить вона у десятку найнебезпечніших і найризикованіших професій. Але сьогодні жінки нашої країни ламають цей стереотип. У наш час взагалі мало кого здивує жінка у військовій формі, навіть з написом «ДСНС України».

Діяльність Державної служби України з надзвичайних ситуацій настільки багатогранна, що без участі в ній прекрасної половини людства не обійтися. В пожежних підрозділах Запорізької області працює 335 жінок, з них 36 – представниці нашого міста. В основному вони обіймають посади диспетчера та фахівця з кадрових питань. Є також представниці, які займаються пропагандою правил безпеки життєдіяльності серед населення, жінки – інспектори, економісти, секретарі та техніки. Серед цих «надзвичайних» дівчат – 5 офіцерів, 18 осіб молодшого та рядового складу та 13 жінок, які перебувають на посадах вільного найму. Про кожну можна написати книгу, бо за їхніми плечима чималий життєвий досвід.

Аби дізнатись, які вони, ці «надзвичайні жінки», ми звернутись до них із проханням охарактеризувати їхні професії.

– Робота на посаді диспетчера досить складна та потребує високого рівня стресостійкості, вміння швидко приймати рішення та спілкуватися з людьми. Найважче – чути на іншому кінці слухавки голос, сповнений відчаю і паніки. У цей момент розумієш, що необхідно заспокоїти людину, дізнатися детальну інформацію про місце події та постраждалих, якщо є такі. Часом це буває складно й потребує чималого досвіду, який ми отримуємо протягом кожної робочої зміни при виконанні своїх службових обов’язків, – стверджують диспетчери ОКЦ Ірина Щербань та Ірина Юн.

Фахівець 13-ДПРЧ Катерина Сидорчук наголошує, що в першу чергу потрібно розуміти, що це не робота, а служба, де є коло завдань, які жінки повинні виконувати невідкладно.

– Необхідні самодисципліна, зібраність, вміння вибудовувати послідовність своїх дій. Часом від жінки потрібна жорсткість у характері, максимальна здатність організувати себе, десь відстояти свою позицію. Також дуже важливо вміти працювати в команді, правильно сприймати критику. Адже пов’язуючи своє життя з цією професією, розумієш, що це стовідсоткова самовідданість. Ціна помилки кожного співробітника може бути дуже високою.

– Надягаючи форму, наші чарівні дівчата ніколи не забувають про те, що вони, перш за все, жінки. А чоловічий колектив є хорошим стимулом, щоб завжди гарно виглядати. Але разом з тим слід мати і високий професійний рівень, бути готовою нарівні з чоловіками виконувати свої обов’язки. Хоча вони у нас й різні. Якщо наші хлопці – бойові офіцери, то ми, здебільшого, прикриваємо їхні тили. І розраховувати на якусь поблажливість було б вкрай неправильно з нашого боку, – переконана Тамара Шелкоус, заступник начальника 1-ДПРЗ по роботі з персоналом.

Поспілкувавшись з представницями Державної служби України з надзвичайних ситуацій можна резюмувати: кожна жінка працює із задоволенням. А колеги-чоловіки підтримують їх у всіх починаннях та допомагають втілювати у життя всі наміри.

Але не слід забувати, що у звичайному житті жінки ДСНС – це люблячі мами і дружини, добрі господині та берегині домашнього вогнища. Тому не можна сказати, що професія робить їх суворими, навпаки, вона робить їх добрішими. Вони радіють, що можуть допомогти людям.

Найкращі, найчарівніші, найпрекрасніші представниці Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Напередодні головного свята весни прийміть щирі вітання з 8 Березня. Долею визначено вам бути уособленням вірності та любові. Адже найважливіше  покликання жінки на землі – бути Берегинею сім’ї. Від щирого серця бажаємо вам щастя, натхнення, міцного здоров’я та злагоди в родині. Нехай кожен день  буде наповнений любов’ю, увагою та турботою рідних та близьких! Дорогі жінки, ваша самовіддана праця, наснага і оптимізм допомагають долати всі негаразди сьогодення. І нехай лише заради однієї вашої посмішки весь світ захоче змінитися на краще!

Ольга Коваль, фото Андрія Добрелі


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
ПОРОГИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
РОСТ
МИГ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |