«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) – 95:78 [26.01.11]
"Ферро" завоевало Кубок Гаврилова [09.09.10]
«Козачка» - «Динамо»: історія, сьогодення, побажання [03.04.10]
І шестиразовий чемпіон не встояв [23.10.09]
Первый трофей «Ферро» [22.09.09]
«Козачка» жива! [20.09.09]
Александр Широбоков — игрок, тренер, комиссар, рыбак [15.05.09]
также в разделе
БАСКЕТБОЛ: «Запорожье» одержало уверенную победу над лидером Суперлиги Пари-Матч [19.10.18]
БОКС, КИКБОКСИНГ: Новый уровень в развитии Запорожского спорта [05.06.12]
ВОЛЕЙБОЛ: Состоялся турнир ЗОО НСЖУ по волейболу на песке [29.01.13]
ГАНДБОЛ: Победа над ближайшим преследователем [06.03.12]
ДРУГИЕ ВИДЫ СПОРТА: Сергій Фролов завоював бронзу на першому етапі Кубку світу [10.08.13]
ЕДИНОБОРСТВА: Борці міста-супутника Запорізької АЕС - чемпіони області з вільної боротьби [14.12.21]
КИБЕРСПОРТ: Лига Городов: Итоговые результаты [22.01.13]
ПАРУСНЫЙ СПОРТ, ГРЕБЛЯ: Итоги парусной недели в Запорожье [07.05.14]
ФУТБОЛ: Жозе Моуринью ставит на Ювентус и Барселону в финале Лиги чемпионов [27.03.19]
ФУТЗАЛ, ПЛЯЖНЫЙ ФУТБОЛ: Команда «Бешенные Псы» обладатели Кубка Запорожской АЭС [15.01.15]
ХОККЕЙ: Стартовал открытый чемпионат Днепропетровской области по хоккею с шайбой [12.04.12]
ШАХМАТЫ, ШАШКИ: Богдан Панченков - чемпион мира! [09.09.14]
ШТАНГА, ГИРЕВОЙ СПОРТ: Аліна Кумейко достойно виступила на Чемпіонаті світу [09.12.21]
контакты

По вопросам размещения информации обращайтесь к администрации портала

БАСКЕТБОЛ

«ФЕРРО-ЗНТУ» - Бронзовый призер Суперлиги

«ФЕРРО-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Будівельник» (Луганськ). 99:88 (24:18, 24:33, 19:18, 32:19). Запоріжжя. 25 травня. Палац спорту «ЗАБ». 987 глядачів.

Судді: Б. Рижик, Б. Шульга, Р. Пономаренко.

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Рибалко (5), Дикий (2), Кондрусевич (19 + 5 підбирань), Кулпеппер (36 + 3 перехоплення), Буцький (3 + 5 підбирань + 4 передачі); Козловець, Лебединцев (6 + 4 передачі), Шеппелл (2), Гуінн (25), Хантер (1).

«Будівельник»: Морлі (24 + 7 підбирань + 5 передач), Малиш (2), Забірченко (10), МакКлінтон (18), Параховський (7 + 5 підбирань); Буренко (3), Шехович (11 + 14 підбирань + 6 передач), Анісімов (6), Агафонов, Анікієнко, Стефанішин (2), Флорес (5).
Кидки з гри: 2-очкові – 21/31 – 21/43; 3-очкові – 10/23 – 10/23.
Штрафні кидки: 27/36 – 16/23.
Підбирання м’яча: 22/3 – 26/14.

Запорізький клуб повторив позаторішній бронзовий успіх, обігравши в серії плей-офф столичний «Будівельник» з рахунком 3:1.

За годину до початку матчу в фойє Палацу спорту були виставлені на загальний огляд красень-кубок і медалі, що стало додатковим стимулом для обох команд. І початок стартової чверті матчу, який поставив останню крапку в чемпіонаті Суперліги, довів, що ніхто нікому поступатися не бажає. Гостям вдалося вести в рахунку в дебюті (2:0, 4:2), а ще – на 9-й хвилині, після «трюльника» Павла Буренка (16:15). Однак у залишок часу до перерви два влучання з-за дуги Річарда Гуінна і одне Георгія Кондрусевича дозволили запоріжцям виграти чверть з перевагою в 6 пунктів. До речі, американець і білорус набрали відповідно 9 і 8 очок, але найвлучнішим з 10 очками був Зак Морлі з «Будівельника».

Для відновлення рівноваги підопічним Звєздана Митровича знадобилося буквально три хвилини. Роль організатора атак узяв на себе Суад Шехович, який тричі здійснював підбирання і стільки ж разів – результативні передачі. А очки набирали Дмитро Забірченко (8), згадуваний вище Морлі, Джек МакКлінтон і Михайло Анісімов (по 5). Господарі відповідали результативною грою Ренді Кулпеппера і Річарда Гуінна (відповідно 10 і 8 пунктів), але на велику перерву суперники пішли за переваги киян – 51:48.

Початок третьої чверті господарі провалили – 2:8. Вони ніяк не могли пристосуватися до винахідливості Зака Морлі («бігмен» довів свій актив до 22 очок) і Суада Шеховича, котрий у цій чверті приніс у командну скарбничку 6 очок і здійснив 9 підбирань. І лише завдяки активності капітана команди Олександра Рибалка і Георгія Кондрусевича (збільшив свій очковий здобуток на 6 пунктів) запоріжцям вдалося зменшити відставання до двох очок – 67:69.

Заключну чверть можна назвати імям Ренді Кулпеппера – 16 очок! Але не менш продуктивно зіграв і його співвітчизник Річард Гуінн (8 пунктів). У гостей якось вплинути на хід подій намагалися Шехович і МакКлінтон (останній відзначився 8 очками), але їхніх зусиль було замало, щоб продовжити суперечку за «бронзу» в Києві.

І от хвилюючі миті нагородження. Генеральний директор АБКУ «Суперліга» Альгімантас Павілоніс вітає Ренді Кулпеппера з титулом найкращого атакуючого захисника чемпіонату, Річарду Гуінну вручає відзнаку найліпшого важкого форварда, а капітану команди Олексадру Рибалку – кубок.  Бронзові нагороди гравцям і тренерському штабу «ФЕРРО-ЗНТУ» разом з паном Павілонісом вручали голова обласного відділення НОК України Володимир Лобанов, голова правління ПАТ «Запорізький завод феросплавів» Павло Кравченко і ректор ЗНТУ Сергій Бєліков.