«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) – 95:78 [26.01.11]
"Ферро" завоевало Кубок Гаврилова [09.09.10]
«Козачка» - «Динамо»: історія, сьогодення, побажання [03.04.10]
І шестиразовий чемпіон не встояв [23.10.09]
Первый трофей «Ферро» [22.09.09]
«Козачка» жива! [20.09.09]
Александр Широбоков — игрок, тренер, комиссар, рыбак [15.05.09]
также в разделе
БАСКЕТБОЛ: «Запорожье» одержало уверенную победу над лидером Суперлиги Пари-Матч [19.10.18]
БОКС, КИКБОКСИНГ: Новый уровень в развитии Запорожского спорта [05.06.12]
ВОЛЕЙБОЛ: Состоялся турнир ЗОО НСЖУ по волейболу на песке [29.01.13]
ГАНДБОЛ: Победа над ближайшим преследователем [06.03.12]
ДРУГИЕ ВИДЫ СПОРТА: Сергій Фролов завоював бронзу на першому етапі Кубку світу [10.08.13]
ЕДИНОБОРСТВА: Борці міста-супутника Запорізької АЕС - чемпіони області з вільної боротьби [14.12.21]
КИБЕРСПОРТ: Лига Городов: Итоговые результаты [22.01.13]
ПАРУСНЫЙ СПОРТ, ГРЕБЛЯ: Итоги парусной недели в Запорожье [07.05.14]
ФУТБОЛ: Жозе Моуринью ставит на Ювентус и Барселону в финале Лиги чемпионов [27.03.19]
ФУТЗАЛ, ПЛЯЖНЫЙ ФУТБОЛ: Команда «Бешенные Псы» обладатели Кубка Запорожской АЭС [15.01.15]
ХОККЕЙ: Стартовал открытый чемпионат Днепропетровской области по хоккею с шайбой [12.04.12]
ШАХМАТЫ, ШАШКИ: Богдан Панченков - чемпион мира! [09.09.14]
ШТАНГА, ГИРЕВОЙ СПОРТ: Аліна Кумейко достойно виступила на Чемпіонаті світу [09.12.21]
контакты

По вопросам размещения информации обращайтесь к администрации портала

БАСКЕТБОЛ

«ФЕРРО-ЗНТУ» - «Черкаські Мавпи». 83:75

«ФЕРРО-ЗНТУ» - «Черкаські Мавпи». 83:75 (14:25, 22:19, 18:18, 29:13). Запоріжжя. 5 березня. Палац спорту «ЗАБ». 987 глядачів.

Судді: С. Чайковський, О. Винокуров, В.Дубчак.

«ФЕРРО-ЗНТУ»: Рибалко (3), Дикий (2), Шеппелл (25 + 12 підбирань), М. Девіс (9), Кулпеппер (27); Кондрусевич (4), Гуінн (9 + 6 підбирань), Буцький (4 + 6 передач).

«Черкаські Мавпи»: Аделеке (23 + 20 підбирань), Д. Девіс (13), Нєруш (13), Пупович (8 + 11 підбирань), Кольєвич (11 + 11 передач); Фрасенюк (7), Шепіл, Близнюк, Пархоменко.

Кидки з гри: 2-очкові – 24/45 – 24/48, 3-очкові – 5/17 – 7/21. Штрафні кидки: 20/26 – 6/13. Підбирання м’яча: 22/8 – 27/21.

Гості прибули до Запоріжжя обмеженим  складом (10 гравців), але це не завадило їм диктувати хід матчу з перших хвилин. Анонсоване протистояння одного із лідерів «ФЕРРО-ЗНТУ» Річарда Гуінна та центрового «Мавп» Мільяна Пуповича вже у першій чверті принесло перевагу останньому: він очолив гонку бомбардирів зустрічі, записавши до свого активу 8 очок, і панував під щитами разом зі своїм одноклубником Ендрю Аделеке (черкащани виграли підбирання м’яча – 17:4). Тож рахунок 14:25, за якого суперники пішли на першу перерву, цілком відповідає тому, що коїлося на ігровому майданчику.

Дещо змінилася картина у другій чверті, коли про свої снайперські здібності згадали Джеремі Шеппелл, якому судилося стати найефективнішим гравцем зустрічі, і Ренді Кулпеппер, який явно скучив за привабливими показниками результативності. Вони додали у клубну скарбничку «ФЕРРО-ЗНТУ» відповідно 9 і 8 очок. Однак гідну відповідь їм дали Аделеке, котрий протягом 10 хвилин назбирав 11 пунктів і 8 відскоків, і новачок черкаської команди Іван Кольєвич, який не тільки вміло керував діями партнерів, а й збільшив власний доробок на 6 очок. І хоча відставання господарів зменшилося на 3 пункти (36:44), дефіцит підбирань, навпаки, збільшився – 9:31.

Після великої перерви продовжилося змагання в результативності між Шеппеллем і Аделеке, розігрався Фрасенюк, але на хід зустрічі їхня активність  суттєво не вплинула – перед заключною чвертю перевага гостей складала все ті ж 8 пунктів.

Переломною стала 35-а хвилина матчу, коли Ренді Кулпеппер у двох атаках приніс «ФЕРРО-ЗНТУ» п’ять очок і скоротив відставання до мінімуму. Саме на ньому заробив п’ятий фол Пупович і достроково завершив свою участь у грі, а надалі така ж доля спіткала Фрасенюка. Тим часом Георгій Кондрусевич, який проводив перший матч у складі «ФЕРРО-ЗНТУ» після тривалої перерви, викликаної травмою, вивів свою команду вперед – 67:66. Після цього вже господарі домінували на паркеті. Чудову гру в заключні хвилини матчу продемонстрували Джеремі Шеппелл (додав до свого активу 8 очок і 6 підбирань), і Ренді Кулпеппер (11 пунктів), чиї фірмові слем-данки під завісу зустрічі зірвали шквал овацій.

Спіймавши кураж у четвертій чверті, Джеремі Шеппелл і Ренді Кулпеппер допомогли «Ферро» переломити хід гри з «Черкаськими Мавпами», що складалася для господарів невдало, та здобути перемогу з рахунком 83:75.Натомість черкаській команді, що вела в ході зустрічі +14, не вдалося стати автором другої поспіль виїзної перемоги, незважаючи на невтомного Кенні Аделеке, котрий, відзначившись 23 очками й 20 підбираннями, встановив новий рекорд сезону за зібраними в одній грі відскоками.

Стартовий ривок дозволив гостям виграти першу чверть із рахунком 25-14. Протягом наступних десяти хвилин завдяки потужному нігерійському центровому, який ще до великої перерви відзначився 15 очками й 13 підбираннями, «Черкаські Мавпи» досить упевнено втримали здобуту перевагу. Навіть результативна гра Джеремі Шеппелла й Ренді Кулпеппера не дозволила запорізькій команді компенсувати провал у боротьбі під щитами, зокрема під своїм, де гості зібрали 16 відскоків (загальне співвідношення підбирань у першій половині – 9/31 на користь черкасців). Тож на велику перерву команди вирушили за рахунку 36:44 на користь підопічних Володимира Холопова.

У другій половині господарі паркету здійснили кілька спроб відіграти відставання, і врешті-решт їм це вдалося. В середині заключної десятихвилинки Ренді Кулпеппер не лише «заробив» два з фолом, а й змусив Мільяна Пуповича вирушити на лаву запасних через перебір фолів. У наступній атаці Георгій Кондрусевич, який нарешті відновився після травми, забив після перехоплення Артема Буцького та вивів запорізьку команду вперед – 67-66. А далі пара швидких американських захисників довершила справу, розпочату партнерами.

Ренді Кулпеппер став найрезультативнішим гравцем матчу, здобувши 27 очок. Джеремі Шеппелл записав на свій рахунок 25 очок, 12 підбирань і 4 передачі. По 9 очок «Ферро» принесли Майкл Девіс, який через травму завершив гру достроково, й Річард Гуінн.