«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) – 95:78 [26.01.11]
"Ферро" завоевало Кубок Гаврилова [09.09.10]
«Козачка» - «Динамо»: історія, сьогодення, побажання [03.04.10]
І шестиразовий чемпіон не встояв [23.10.09]
Первый трофей «Ферро» [22.09.09]
«Козачка» жива! [20.09.09]
Александр Широбоков — игрок, тренер, комиссар, рыбак [15.05.09]
также в разделе
БАСКЕТБОЛ: «Запорожье» одержало уверенную победу над лидером Суперлиги Пари-Матч [19.10.18]
БОКС, КИКБОКСИНГ: Новый уровень в развитии Запорожского спорта [05.06.12]
ВОЛЕЙБОЛ: Состоялся турнир ЗОО НСЖУ по волейболу на песке [29.01.13]
ГАНДБОЛ: Победа над ближайшим преследователем [06.03.12]
ДРУГИЕ ВИДЫ СПОРТА: Сергій Фролов завоював бронзу на першому етапі Кубку світу [10.08.13]
ЕДИНОБОРСТВА: Борці міста-супутника Запорізької АЕС - чемпіони області з вільної боротьби [14.12.21]
КИБЕРСПОРТ: Лига Городов: Итоговые результаты [22.01.13]
ПАРУСНЫЙ СПОРТ, ГРЕБЛЯ: Итоги парусной недели в Запорожье [07.05.14]
ФУТБОЛ: Жозе Моуринью ставит на Ювентус и Барселону в финале Лиги чемпионов [27.03.19]
ФУТЗАЛ, ПЛЯЖНЫЙ ФУТБОЛ: Команда «Бешенные Псы» обладатели Кубка Запорожской АЭС [15.01.15]
ХОККЕЙ: Стартовал открытый чемпионат Днепропетровской области по хоккею с шайбой [12.04.12]
ШАХМАТЫ, ШАШКИ: Богдан Панченков - чемпион мира! [09.09.14]
ШТАНГА, ГИРЕВОЙ СПОРТ: Аліна Кумейко достойно виступила на Чемпіонаті світу [09.12.21]
контакты

По вопросам размещения информации обращайтесь к администрации портала

БАСКЕТБОЛ

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг) – 95:78

«Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Кривбасбаскет» (Кривий Ріг). 95:78 (24:24, 26:16, 17:20, 28:18). Запоріжжя. 24 січня. Палац спорту ВАТ «ЗАБ». 1027 глядачів.
Судді:
В. Драбіковський, С. Чайковський, О. Чайковський.

«Ферро-ЗНТУ»: Рибалко (2 + 5 передач), Бернс (24 + 5 підбирань), Алфьоров (6), Мейс (24 + 4 передачі + 3 підбирання + 2 перехоплення), Хантер (11 + 5 підбирань + 2 блок-шоти); Змитрович (4 + 5 підбирань), Овдєєнко (5 підбирань), Кондрусевич (12 + 5 підбирань + 5 передач), Тимощук, Череповський, Козловець, Джонсон (12 + 7 підбирань + 2 перехоплення).

«Кривбасбаскет»: Савостін (7), Кондратовець (9 + 4 передачі), Мальчевський (4), Зайцев (17 + 4 підбирання + 3 передачі), Корабльов (22+ 4 підбирання + 3 передачі); Омельченко (5), Бєлокопитовас (2), Сліпенчук (9 + 4 передачі), Коломійчук (3), Анісімов.

Кидки з гри: 2-очкові – 22/41 – 20/43, 3-очкові – 10/20 – 6/16. Штрафні кидки: 21/27 – 20/27. Підбирання м’яча: 28/14 – 24/15.

Якщо перед початком матчу в уболівальницькому середовищі можна було почути припущення, що після розставання зі Звєзданом Митровичем і легіонерами «Кривбасбаскет» втратив конкурентоздатність, то вже у першій чверті гості змусили поважати себе. Щоправда, більшість ігрового часу в рахунку вели запоріжці, серед яких особливою активністю відзначався мініатюрний за баскетбольними мірками Кеддрік Мейс (він набрав левову частку очок – 13). Однак їхня перевага не становила більше чотирьох очок, і ближче до перерви «трюльник» Артема Сліпенчука вивів «Кривбасбаскет» уперед – 21:20. І якби не два поспіль влучання Ентоні Джонсона (з-під кільця та зі слем-данком), можливо, гості й виграли б цю чверть.

По перерві обидві команди демонстрували відкритий баскетбол, і до середини періоду важко було віддати перевагу тому чи іншому супернику. Щоправда, серед кривбасівців не можна не відзначити ветерана Дмитра Корабльова, котрий додав до своїх 4 очок ще 7. Але другу половину чверті гості провалили, чим негайно скористалися той же Мейс і Кондрусевич, які принесли «Ферро» по 5 пунктів, а також Сергій Алфьоров, котрий порадував глядачів двома влучаннями з-за дуги. Тож на велику перерву господарі пішли, маючи перевагу в 10 очок – 50:40.

У третій чверті гостям вдалося скоротити відставання до 7 очок, головним чином за рахунок бомбардирських здібностей Ігоря Зайцева, який досить вільно почувався під щитом «Ферро» й накопичив у цій 10-хвилинці 10 пунктів. У складі запорізької команди свій рейтинг продовжував підвищувати Кеддрік Мейс, який збільшив свій особистий рахунок на 6 очок (у сумі – 24), активізувався і Бернс (7 пунктів).

Перші чотири хвилини заключної чверті приголомшили гостей: вони примудрилися поступитися в цей час з рахунком 0:12. Головним винуватцем фіаско «Кривбасбаскету» став Крістіан Бернс, котрий схоже впіймав свою гру й був найрезультативнішим на паркеті протягом останніх десяти хвилин (12 очок). Не можна не відзначити й настирність Георгія Кондрусевича. Гості ж, схоже, опустили руки. Бійцівський запал не вичерпали лише Корабльов і Омельченко, які принесли в командну скарбничку відповідно 7 і 5 очок. Однак їхніх зусиль було замало, щоб зупинити команду Кирила Большакова, котрий під завісу зустрічі вперше дав пограти відразу трьом дублерам – Тимощуку, Козловцю та Череповському.

Официальный сайт баскетбольного клуба "Ферро-ЗНТУ"