последние статьи по теме
Сергій Фролов завоював бронзу на першому етапі Кубку світу [10.08.13]
Запорізький плавець Сергій Фролов завоював бронзу у Казані [15.07.13]
Запорізька плавчиха поїде на чемпіонат Європи з плавання на відкритій воді серед юніорів [11.07.13]
На Кубке Украины по плаванию среди юниоров спортсмены установили два высших достижения [21.06.13]
Мелитопольский «Дуэт» покорил Италию [06.07.10]
Медали международного флорбольного турнира увезли из Мелитополя донецкие спортсмены [05.07.10]
Чемпионат Европы по бодибилдингу прошел в Украине! [30.06.10]
Бегущий по Нью-Йорку [29.06.10]
Открытый командный Чемпионат Украины «Свободная пирамида» [11.06.10]
На Хортице прошел чемпионат Запорожской области по конкуру [18.05.10]
Пауэрлифтеры Арсен Касеев и Виталий Пулин - победители чемпионата мира [08.05.10]
"Конкур Таврии" в третий раз собрал в Мелитополе любителей конного спорта [29.04.10]
Мелитопольская «Скала» - чемпион! [28.04.10]
также в разделе
БАСКЕТБОЛ: «Запорожье» одержало уверенную победу над лидером Суперлиги Пари-Матч [19.10.18]
БОКС, КИКБОКСИНГ: Новый уровень в развитии Запорожского спорта [05.06.12]
ВОЛЕЙБОЛ: Состоялся турнир ЗОО НСЖУ по волейболу на песке [29.01.13]
ГАНДБОЛ: Победа над ближайшим преследователем [06.03.12]
ДРУГИЕ ВИДЫ СПОРТА: Сергій Фролов завоював бронзу на першому етапі Кубку світу [10.08.13]
ЕДИНОБОРСТВА: Борці міста-супутника Запорізької АЕС - чемпіони області з вільної боротьби [14.12.21]
КИБЕРСПОРТ: Лига Городов: Итоговые результаты [22.01.13]
ПАРУСНЫЙ СПОРТ, ГРЕБЛЯ: Итоги парусной недели в Запорожье [07.05.14]
ФУТБОЛ: Жозе Моуринью ставит на Ювентус и Барселону в финале Лиги чемпионов [27.03.19]
ФУТЗАЛ, ПЛЯЖНЫЙ ФУТБОЛ: Команда «Бешенные Псы» обладатели Кубка Запорожской АЭС [15.01.15]
ХОККЕЙ: Стартовал открытый чемпионат Днепропетровской области по хоккею с шайбой [12.04.12]
ШАХМАТЫ, ШАШКИ: Богдан Панченков - чемпион мира! [09.09.14]
ШТАНГА, ГИРЕВОЙ СПОРТ: Аліна Кумейко достойно виступила на Чемпіонаті світу [09.12.21]
контакты

По вопросам размещения информации обращайтесь к администрации портала

ДРУГИЕ ВИДЫ СПОРТА

Сергій Фролов завоював бронзу на першому етапі Кубку світу

Ейндховен, 8 серпня 2013 року. Сергій Фролов завоював бронзу сьогодні у заключний день змагань першого етапу Кубку світу у Ейндховені (Нідерланди), повідомляє Федерація плавання України.

Він проплив 1500 м вільним стилем за 14:32.91.

«Сергій змагався у басейні з найсильнішими спортсменами світу і максимально виклався на цій дистанції, - сказав персональний тренер С.Фролова Ігор Бондаренко. – Він трішки відстає по техніці у 50-метрових басейнах, тому у Барселоні завоювати медаль не вдалося. А от до перемоги на короткій воді Фролов був готовий сьогодні і фізично, і психологічно».

Золото здобув учасник Олімпійських ігор та бронзовий призер цьогорічного чемпіонату світу у Барселоні італієць Грегоріо Палтріньєрі. Срібло завоював південноафриканський плавець Майлз Браун.

Другий етап Кубку світу розпочнеться 10 серпня у Берліні.