Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты
ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

РЕЦЕНЗИИ

Dimicandum - «Sumerian’s Warning» (ЕР, 2010)

Dimicandum - «Sumerian’s Warning» (ЕР, 2010)

Редактор любить підкидувати мені українські команди в надії, що вони здатні зачепити найніжніші струни спокушеної і розбещеної британським гітарним драйвом душі. Щоб довго не розвозити, просто констатую факт, що ця стратегія приносить свої плоди. Адже Dimicandum однозначно варті того, щоб їх почути. Саме і винятково – почути.

Стара народна мудрість говорить про категоричну небажаність будь-якого наближення до улюбленого артиста, якщо в прихильника нема конкретної мети в ньому розчаруватися. І хоча в цьому правилі існують цілком притомні виключення, справедливість сентенції постійно доводиться новими прикладами. Але що робити, коли навіть фірмовий стиль команди зовсім не відтворює настрою їх продукту? Dimicandum— то класичний випадок, коли в жодному разі не варто цікавитися будь-якою інформацію про гурт, окрім їхньої музики. Втім, давайте з самого початку.

Перші ж ноти, припустимо, треку «Give Me A Name» з минулорічного ЕР гурту, що носить назву «Sumerian’s Warning», не пояснюють геть нічого. Ні заявленого «новітнього» стилю Atmospheric Metal, ані оригінальної композиційної складової – ті самі джи-джи-джи, хоч доволі гарні і вправні, ніде правди діти – але цілком передбачувані та звичайні. Але на 40 секунді цього бенкету вторинності сталося те, що назавжди змінило моє ставлення до цього гурту – вступив вокаліст (а також автор слів і музики Роман Семенчук). Це щось неймовірне! Такого не надто сильного, але напрочуд приємного чоловічого голосу годі й шукати в сучасній метал-сцені. У ньому наче зійшлися Кавердейл з Хетфілдом, а якщо додати до цього небезпечного міксу ще й Кіпелівський пафос – спробуйте тепер уявити як це звучить. Можливо (суто на мій смак) на довгих нотах трохи бракувало б ненав’язливого вібрато, але, повірте, навіть без нього – се цілком пристойний і, не побоюся цього слова, фірмовий вокал. Смачна англійська й прості, але образні тексти – це ще додаткова сотня плюсів до загального сприйняття доробку цієї групи. «Give me a naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame…», чорт забирай, хлопці – це прекрасно! А ще там є цілком пристойний гроул – природній і глибокий, такий, що не створює враження, наче вокаліст зара блювоне.

Ок, хай важкий для сприйняття і нерозбірливий логотип, а ще попсовий виючий вовк на тлі повного місяця (це я відвідав офіційний сайт гурту), навіть назва, що, насправді, несе в собі глибокий філософський підтекст, на українське вухо трохи стрьомна. І нехай Atmospheric Metal тут звучить наче добряче збіднений симфо – кого то цікавить? Просто врубіть перший трек, почекайте 40 секунд і наступні 15 хвилин (саме такою є тривалість «Sumerian’s Warning» ЕР) для вас пролетять, як одна мить. За умови, що ви палкий і незаангажований поціновувач якості.

Трекліст:
01. «Sumerian’s Warning» 06:54
02. «Give Me A Name» 04:06
03. «Indigo Child» 04:10

Євген ДОВГИЙ, Music Wall

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в