Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты
ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

РЕЦЕНЗИИ

Вій - Йшов я небом (2010)

Вій - Йшов я небом (2010)

Нарешті дістався до минулорічного альбому Вія– гурту, що своєю фолк-естетикою надійно закріплений в фундаменті рок-музики нашої країни. Не знаю, як для кого, але для мене кожен новий альбом цієї команди – своєрідне відкриття. Своєрідне – бо Вій завжди тримає стиль. Що б вони не робили з композицією чи мелодією — то завжди винятково етнічний, чи ба, автентичний продукт.

От і «Йшов я небом» — за формою включив у себе практично весь спектр класичної рок-музики, а мелодика в деяких піснях підозріло нагадує чи то Плач Єремії, чи то Пікнік, а то й навіть і Розенбаума (sic!). І, прошу зашорених поціновувачів якогось одного конкретного стиля не хвилюватися, жодне з цих порівнянь не є негативним. Бо, попри означені аналогії (чи завдяки ним?), все це звучить настільки органічно, що -нечастий випадок, зізнаюся — альбом грає вже по колу вже раз шостий, а й досі не набрид.

Годі й розписувати значення кожної пісні, коментувати тексти і їхній сенс – це страшенно невдячна справа, адже кожен слухач почує в кожній новій пісні Вія щось своє: своє-невловиме, своє-приховане, своє-сакральне. При всій стильовій різнобарвності весь альбом, та й, згодом, і весь творчий доробок гурту, оповитий ефемерним флером прадавнього Знання – дохристиянського і доісторичного. Цікаво, чи учасники гурту самі знають як це їм вдається?

Чудовий, цілісний альбом. Якщо ви небайдужі до української давнини – розчаровані не будете. Єдине, за чим варто шкодувати при прослуховуванні цього релізу – що пісень у ньому тільки вісім.

Трекліст:
«Goodbye My Revolution 1 / Відрізана голова» 05:01
«Йшов я небом» 04:59
«Колискова 33» 05:04
«Троїцька пісня» 04:11
«Серпень догорає» 04:32
«Бісова сила» 02:56
«Вийди з кімнати» 03:38
«В темнім лісі уночі» 05:55
«Goodbye My Revolution 2» 02:19

Євген ДОВГИЙ, Music Wall

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в