Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты
ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

РЕЦЕНЗИИ

The Boxer Rebellion - The Cold Still (2011)

The Boxer Rebellion - The Cold Still (2011)

Напевно, не існує в світі більш захоплюючого процесу, ніж чекання наступного альбому гурту, який став для слухача справжнім відкриттям своїм попереднім релізом. Передбачається, що всі найліпші артефакти і знахідки, які вразили уяву тоді, розквітнуть новими барвами, а незначна кількість негативних ознак – що, ясна справа, вплелися в музику цілком випадково, і абсолютно не зіпсували загального райдужного враження – розчиниться у нових принадах доведеного до справжньої досконалості стилю. Втім, у випадку з новим LP "The Boxer Rebellion", надії так і лишилися надіями, а потенційне задоволення перетворилося на зайве підтвердження цілої низки законів Мерфі.

Варто одразу відзначити, що ніхто й не розраховував на дещо геніальне, втім добра половина минулої платівки змушувала десь глибоко всередині жевріти маленький вогник надії. Але ні — "The Cold Still" виявився надто прохідним і, як наслідок, набагато слабкішим за "Union". Хлопці лишили при собі атмосферність – в "Organ Song" навіть звучить справжній орган, а наступний трек "Memo" явно натякає на композицію "Forces" з минулого альбому.

Вийшла така собі середньостатистична музика для саундтреків сучасних серіалів, про що свідчить також і факт використання в одному з них пісні "Both Sides Are Even". Ні злетів, ані падінь. Можливо, це прихований пошук себе, глибокі роздуми про подальший шлях, але не чіпляє, не чіпляє ж!

Ні, реліз не є відверто провальним, навіть навпаки – він рівний, в дечому довершений і доволі мелодійний. Він просто вчить нас тому, що варто трошки стримувати власні безпосередні надії, при цьому припиняючи таємно сподіватися на краще. Тішить одне – будь який з наступних релізів таки може виявитися «тим самим», якого ти чекав саме тепер.

Трекліст:
1. "No Harm" 4:02
2. "Step Out Of The Car" 3:07
3. "Locked In The Basement" 3:42
4. "Cause For Alarm" 3:34
5. "Caught By The Light" 4:51
6. "Organ Song" 3:28
7. "Memo" 3:05
8. "Both Sides Are Even" 5:05
9. "The Runner" 3:39
10. "Doubt" 4:57

Axel, Music Wall

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в