Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты
ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

РЕЦЕНЗИИ

The Vaselines - Sex With an X (2010): Улюблені 2,5 акорди Кобейна strike back!

The Vaselines - Sex With an X (2010): Улюблені 2,5 акорди Кобейна strike back!

Такої музики не може існувати в ХХІ сторіччі. Вона - архетиповий анахронізм, і, водночас, відбиває фактично все, що відбулося в інді-сегменті за останні 20 років. Як таке може бути? Про це варто було б спитатися в ... Курта Кобейна.

Якщо хтось поділився б з людством таємницею про те, як з двома ЕР і одним студійним альбомом увійти в історію, він, напевно розкрив би найбільшу інтригу британського музичного простору. Так чи інакше, а засновані у 1986 році The Vaselines майже бігом випускають два сингли Son of a Gun и Dying for It. Здавалося б, ну хто так не робив? Та й музичка, чесно кажучи, не надто вже й переконлива - трохи альтернативного року, трохи попси. Але Британія вибухнула. Настільки моцно, що ще до того, як у 1989 році вийшов Dum-Dum - перший їхній альбом - вибухова хвиля докотилася до Абердина, де молодий Куртик мріяв про музичну кар'єру. Майбутню ікону гранжу настільки вразила творчість британців, що він не тільки зробив кавери на їхні пісні Molly’s Lips і Jesus Doesn't Want Me for a Sunbeam, але й називає згодом свою доньку на честь солістки гурту Френсіс МакКі. Туше! Але чим? Чим же так сильно здатні купити британські інді-попери? Відповісти на це питання можна тільки долучившись до їхнього, безумовно талановитого, доробку.

Втім, недовго музика грала - в усіх сенсах цього виразу. Не пройшло й тижня з моменту виходу Dum-Dum, як гурт розпадається. Отак, втупу. Солісти почали випробовувати свої сили в інших проектах, але нічого путнього з того не виходило. Декілька разів вони таки разом на сцену виходили, але по тому, завжди розходилися по різних гримерках і зовсім не спілкувалися.

Тимчасом лейбли продовжували випускати різноманітні компіляції The Vaselines, а тобто, неіснуючої групи, і, треба віддати належне, вони пречудово розходилися. Ну ось, какбе, і все, але, чорт забирай, де б ми були без цього клятого "але"? 2008 року сталося неможливе. Юджин Келлі і Френсіс МакКі знову здибался, щоб відродити гурт, що так несподівано зник 16 років тому.

Назва альбому - "Секс з "колишніми" - є надто прозорою алегорією, щоб була потреба її коментувати. Відродившись фактично із небуття ці двоє дорослих людей майстерно стібаються з себе-жовторотих і з неприхованим юнацьким азартом продовжують нести світові свій гаражний - за власним визнанням, двох-з-половиною-акордний - поп-маніфест.

Трекліст:

01 Ruined
02 Sex with an X
03 The Devil's Inside Me
04 Such A Fool
05 Turning It On
06 Overweight But Over You
07 Poison Pen
08 I Hate The 80s
09 Mouth To Mouth
10 Whitechapel
11 My God's Bigger Than Your God
12 Exit The Vaselines

Довгий, Music Wall

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в