Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты
ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

РЕЦЕНЗИИ

Unaby – Відпускаю single (2010)

Unaby – Відпускаю single (2010)

Ті, хто не знають, що таке унабі – люди, що ніколи не мали змоги відчути на собі чудодійного впливу китайського фініка на молодий безкомпромісний організм. Зізіфус справжній – ще одна назва цього незвичайного плоду, але хай не лякає нікого це нагромадження синонімів. Зараз ми говоримо про лікування іншого штибу. Лікування душі, серця, самооцінки і приведення думок до ладу – це покликання Unaby, запорозького гурту, що не так давно розродився першим повноцінним синглом.

Всі, хто протягом тривалого часу спостерігав за розвитком творчості цього гурту мають уявлення про безпосереднє постійне зростання якості усього, що твориться під цим, таким незвичним для українського вуха, лейблом. Щирість на сцені, справжність текстів, безумовний кач – це зовсім трохи характеристик команди. Більшість фанатів цього безсумнівно талановитого гурту були засмучені щодо характеру релізу – очікувався, принаймні, ЕР-шник, адже одна пісня – це катастрофічно мало для тих, хто має в своєму арсеналі величезну купу хітів.

Але якщо говорити виключно про представлений на суд соціуму трек, то й тут можна набрати жменьку конструктивної критики. Нехай не засліпить любов до перфоменсу поціновувачів якісного саунду – гуртові є ще куди працювати, і це не може не тішити, адже саме на такі проміжні релізи й варто спиратися у своєму нелегкому тернистому шляху до зіркових безмежностей.

Достібатися можна до чого завгодно, але не до саунду релізу – він майже бездоганний. Багата поліфонія уносить слухача у космос чуттєвості і напруги, передчуття вибуху драйву. Як і в усіх гуртів, що пишуть пісні українською мовою, є наявними певні проблеми з узгодженнями слів і наголосів. Але це не спаплюжить ефекту, обіцяю. Варто просто один раз включити. І цей трек лишиться в вашому плейлисті назавжди.

Трекліст:
01 - Відпускаю

Довгий, Music Wall

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в