Музыка, группы, рок, выступления в Запорожье
от автора

Все самое интересное из мира рок-музыки! Отчеты о концертах, рецензии альбомов, обзоры оборудования, помощь новичкам, свежие релизы в download-разделе, и многое другое. Оставаясь с нами, Вы всегда будете знать о тенденциях развития украинской и мировой рок-музыки! Кто, что, где, на чем и когда играет? Узнайте об этом из наших новостей, рецензий и отчетов. 

Keep rock!

Электронный журнал Music Wall


Размещение рекламы
последние статьи
контакты
ZP - музыкальные группы

Купить, продать авто

РЕЦЕНЗИИ

Opus Dai «Touch The Sun» ЕР (2008): Феномен божественної параної

Opus Dai «Touch The Sun» ЕР (2008): Феномен божественної параної

У час коли все прогресивне людство зайняте наспівуванням нехитрої пісеньки про кохання від німецької щойноповнолітньої красуні, а лузери ламають голову, як же вона вмудрилася перемогти на цьому, нехай і маргінальному, але від того не менш важливому для України всеєвропейському «Алло, ми іщєм таланти!», редакція «Music Wall» продовжує прискіпливо гребувати музичними релізами, підпорядковуючись цинічним і, подекуди, саркастичним законам світобудови. При цьому мугикаючи собі під ніс «love oh love, I gotta tell you how I feel about you, 'cause I, oh I, can't go a min…» Кхм, повернімося до світобудови… Світобудова взагалі справедлива штука – не встигнеш переконатися, що нічого нового американський континент нам подарувати не може, окрім нескінченних Nickelback і Three Days Grace (континент, а не країна, окей?), як по голові безапеляційно дубасить банда з непрозорими алюзіями на релігійну риторику в назві і на The Mars Volta в звучанні. Хто б міг подумати, що соняшний Лос-Анджелес видасть такий потужний емоційний хук, ухилятися від якого хочеться настільки ж сильно, наскільки їжак здатен бути наляканим оголеною п’ятою точкою гомо сапіенсів? Хоча порівняння з The Mars Volta – надто великий комплімент для милої каліфорнійської банди, що до другого свого ЕР – після, власне, першого ЕР і першого ж номерного альбому, про які ніхто нічого розповідати не збирається – навчилася майстерно грати й співати про вічне, що закрадається думка про заокеанську природу їхнього стилю. Химерне поєднання простоти і пафосу особливо бавить тепер, коли місце колишнього вокаліста зайняв відомий в Каліфорнії акапелльний експериментальщик Tim Neighbors, що розкрився тут на 200 відсотків і дав команді новий поштовх на радість богів і людей.

До речі, про богів. Opus Däi – хороший приклад світової традиції, згідно якої назвою гурту має стати якесь орфографічно пересране відоме словосполучення. Своє вже отримали Парк Лінкольна, Глухий Леопард, а також Печиво, що Шкутильгає з сотнями інших чудових гуртів. В інтерпретації палких південних хлопців персональна прелат ура католицької церкви під назвою Справа Божа перетворилася на казна що… Адже якщо перекласти останнє слово з валлійської, ми отримаємо номінування наймеркантильнішої проблеми провінціала у столиці - «Справа Житла». Якщо з ісландської – зловісну репліку чергового лікаря реанімаційного відділення 5-ї міської: «Справа Коми». З італійської – «Справа По…», але це вже зовсім якась агато-крістівщина…

Але чорт з нею, з назвою – ми маємо п’ять офігенних треків, найяскравіший з яких «03-opus_dai-the_day_the_world_stopped_turning.mp3». Та нє, дядечко міліціонер, цей диск я купив у музичній крамниці, ви що, який Інтернет і що таке торрент?

Якщо серйозно, в цьому своєму доробку Opus Däi розгортає перед слухачем насичений і різноманітний аудіяльний ландшафт, такий же величний, як сама історія музики. У створеному гуртом новому вимірі нібито різні звуки хитро поєднуються у служінні первинним музичним силам, а агресивний драйв з неймовірно тендітною сутністю то є виявленням епічної божественної благодаті, яка роздмухує в душах пожежі з дитячих страхів і тріумфів вчорашніх маній. Тут добряче потопталися Led Zeppelin і Jeff Buckley разом із Pink Floyd, а також вже згадані The Mars Volta. Opus Däi – це ті, хто, не факт, що й свідомо, але повертають музиці її величний статус Мистецтва. От саме цією своєю пронизливою, проникливою музичністю і майстерно, з любов’ю, натхненно створеними піснями.

Opus Dai «Touch The Sun» ЕР (2008): Феномен божественної параної
1. Sandcastles 3:54
2. Sinking Ship 3:41
3. The Day the World Stopped Turning 3:57
4. Cry of Architeuthis 2:14
5. Touch the Sun 3:58

Довгий, Music Wall

17.09.10


 

Редакция не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ближайшие концерты
Группа «Plush Fish»
наши партнеры

Готик портал Запорожья

Music Wall, музыкальный журнал Запорожья
МИРОВЫЕ МУЗЫКАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Error RSS data!
Яндекс. Новости: Музыка
Error reading RSS data!
Концерты в Запорожье
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в