misto.zp.ua

Військовому шпиталю потріба допомога!

Зокрема стоматологічне відділення постійно потребує медичні інструменти та матеріали.

Військовому шпиталю потріба допомога

 

Допомагати нашим захисникам – не головна, але важлива складова роботи фонду сьогодні. Ми співпрацюємо з волонтерами, які допомагають військовим, та по можливості ділимось ліками та продуктами.

 

Військовому шпиталю потріба допомога

 

Також ми продовжуємо підтримувати бійців, які знаходяться на лікуванні у Запорізькому військовому шпиталі. Зокрема, у листопаді ми придбали стоматологічні інструменти та медичні матеріали на суму 45 тисяч гривень.

Для надання кваліфікованої допомоги, стоматологи шпиталю використовують сучасні технології. Прагнуть, щоб результати лікування були не гірші, ніж у спеціалізованих клініках, адже наші воїни гідні найкращого! Завідуючий стоматологогічного відділення додає: «Впевнений, що коли хлопці повернуться до себе додому, їм буде чим похизуватися перед лікарями, в яких лікувались раніше. Бо стоматологічна служба шпиталю не просто «ставить миш'як на нерви», а надає дійсно кваліфіковану допомогу!».

На жаль, війна триває. Потреби війського шпиталю не зменшуються. Ми хочемо й надалі допомагати нашим захисникам, бо завдяки їм, ми продовжуємо працювати та жити на своїй рідній землі!

Приєднуйтесь, друзі!

Також допомогти шпиталю можна на платформі dobro.ua, підтримавши проєкт нашого фонду «Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!»


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в