misto.zp.ua

У Запорізькій області установки HIMARS допомагають здобувати перемогу - відео

 

Генштаб показав, як реактивні американські системи працюють по окупантах в нашому регіоні

Одна з реактивних систем залпового вогню HIMARS, надані Україні Америкою, була помічена на Запорізькому напрямку. Військові зазначають, що вона спрацювала точно і швидко.

Установки HIMARS M142 разом з іншою військовою технікою, боєприпасами та озброєнням стали частиною чергового пакету допомоги від американських партнерів. Їхня перевага перед рештою артилерійського озброєння — далекобійність та точність, б’ють з відхиленням від цілі на метри. Ця система реактивного залпового вогню встановлена на базі 6-ти колісної вантажівки, стріляє ракетами 227-го калібру з GPS-керуванням і за один раз може випустити до 6 ракет або одну балістичну.

— Бойова робота HIMARS. Запорізький напрямок. Гарно, швидко, точно, — повідомили в Генштабі Збройних Сил України і додали фото, зроблені в нашій області. На них видно процес приведення установки до бойової готовності та запуск ракет.

 Мешканці регіону припускають, що американська техніка була використана нашими військовими при завданні удару по аеродрому в Мелітополі. Адже цей об’єкт знаходиться в глибині окупованої території і «дістати» до нього наявним озброєнням було важко. Але цього раз, за наявними даними, були знищені як літаки та вертольоти, так і склад боєприпасів.

 

Кристина РЕШЕТНИК 


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
МІГІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯMISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в