misto.zp.ua

У Запорізькій області продовжується вакцинація від COVID-19: де і як можна щепитися

У Запорізькій області продовжується вакцинація від COVID-19: де і як можна щепитися

Наразі в достатній кількості у запорізьких медичних закладах є вакцина Короновак.

За даними Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, кампанія з імунізації від COVID-19 у Запорізькій області розпочалася з 25 лютого 2021 року.

Всього з початку вакцинальної кампанії станом на 15.09.2022 щеплено 626231 особа. Це 46% від офіційно зареєстрованого дорослого населення області), в т. ч. отримали 2 щеплення 601902 особи (44%). Додаткову дозу отримали 355 осіб, бустерну – 53114 (8,8 %), дві бустерні дози – 369.

Наразі кампанія з імунізації від COVID-19 у Запорізькій області триває. На даний час щеплення припинені на деяких територіях області, де є небезпечна військова обстановка. На територіях, де немає воєнних дій, робота пунктів щеплень продовжується.

В області протягом попереднього тижня проводились щеплення в 43 пунктах щеплення, в т. ч. 17 на окупованих територіях, отримали щеплення 1331 особа. На підконтрольних Україні територіях використовуються вакцини Короновак, Пфайзер, Янссен, на окупованих – Короновак.

На даний час, за даними ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ», в достатній кількості тільки вакцина Короновак у всіх закладах та залишки вакцини Янсен в деяких закладах міста Запоріжжя. Вакцина Пфайзер очікується на початку наступного тижня.

Лікарі закликають завчасно готуватися до епідсезону.

Вакцинація від COVID-19 допоможе:

  • захиститися від важкого перебігу хвороби;
  • захистити близьких, особливо людей із груп ризику і вразливих категорій населення;
  • зменшити навантаження на лікарів і лікарні.

Алгоритм дій у разі, якщо ви вирішили вакцинуватися:

  • звернися до найближчого медичного закладу чи знайди пункт вакцинації за лінком https://bit.ly/vaccinationpoints або за телефоном гарячої лінії НСЗУ 1677;
  • візьми паспорт;
  • прийди й отримай щеплення.
  • У Telegram-боті https://t.me/medpro_ukraine_bot від Медичних закупівель України можна за геолокацією знайти найближчий пункт щеплення від COVID-19 та перевірити наявність вакцин.
  • Є питання – Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19

Безоплатно вакцинуватися від COVID-19 можна без прив’язки до місця вашої декларації з сімейним лікарем.

Джерело: прес-служба Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГПОЗИЦІЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ІНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в