misto.zp.ua

У дніпровській воді в межах Запоріжжя живуть неприємні вібріони

 

Епідемічна ситуація з холери у Запорізькій області благополучна

Як повідомляє обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУ, збудник захворювання за за період з 10 по 16 вересня 2022 не виділявся ні від хворих на ГКІ, ні з об’єктів довкілля.

У містах та районах області на холеру обстежено 69 осіб з дисфункцією кишкового тракту, позитивних результатів на холеру не виявлено.

Досліджено 11 проб з об’єктів довкілля. Холероподібні вібріони виділені з 3 проб (27,3% від загальної кількості досліджених проб). Серед позитивних 3 проби води річки Дніпро у Запоріжжі.

Нагадуємо, що холероподібним вібріонам притаманна властивість викликати поодинокі захворювання гострими кишковими інфекціями при заковтуванні забрудненої вібріонами води поверхневих водоймищ під час купання або використанні такої води для миття посуду, овочів, фруктів.

З метою профілактики не купуйте харчові продукти на стихійних ринках. Дотримуйтесь правил особистої гігієни. Для пиття та миття овочів, фруктів використовувайте тільки доброякісну воду.

Джерело: ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

 Ирина ЕГОРОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Областна газета «Індустріальне Запоріжжя» плюс «Панорама» - єдина щоденна газета: виходить 4 рази на тиждень та 16 – на місяць всього за 6,95!
У ній - всі події міста та області, по Україні та у світі, корисні поради, новини культури та спорту. Передплатники газети тричі на рік беруть участь у акціях із цінними подарунками.

Контакты

Адреса редакції:
69600, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 152

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в