Президент США Дональд Трамп підписав ухвалений раніше обома палатами Конгресу законопроєкт про скорочення податків і витрат, який він назвав "Великим прекрасним законом". Церемонія підписання відбулася на Південній галявині Білого дому під час святкування Дня незалежності 4 липня.
Деталі церемонії та заяви Трампа
За дійством спостерігали сотні прихильників Трампа, включно зі співробітниками адміністрації, конгресменами та родинами військовослужбовців. Атмосферу заходу доповнили пролітаючі стелс-бомбардувальники, подібні до тих, що брали участь у недавніх ударах США по ядерних об’єктах в Ірані.
Під час церемонії підписання Трамп заявив, що закон передбачає "найбільше податкове скорочення, найбільше скорочення витрат і найбільші інвестиції в безпеку кордонів в історії США". Після виступу, в якому прозвучали хвалебні заяви про зростання могутності Америки під його керівництвом, Трамп підписав законопроєкт, зробив фото з лідерами Республіканської партії в Конгресі та членами свого кабінету, а також пройшовся серед натовпу радісних прихильників.
Оцінки та критика закону
Агентство Reuters зазначає, що прийняття цього закону стало великою перемогою для Трампа та його союзників-республіканців. Вони стверджують, що він сприятиме економічному зростанню. Однак, незалежний аналіз прогнозує збільшення державного боргу на понад 3 трильйони доларів, що доведе загальну суму до 36,2 трильйона доларів.
Цей результат є важливою перемогою для Трампа і республіканців напередодні майбутніх виборів. Проте, демократи різко розкритикували документ. Голова Національного комітету Демократичної партії Кен Мартін заявив: "Сьогодні Дональд Трамп поставив крапку в долі Республіканської партії, остаточно закріпивши за нею статус партії мільярдерів і лобістських інтересів, а не робітничих родин".
"Цей законопроєкт залишиться тягарем на шиї республіканців на багато років. Це була повна зрада американського народу", – додав Мартін.
Цей закон, що викликав значні суперечки, матиме довгострокові наслідки для економіки США та політичного ландшафту країни.
Комментарии:
нет комментариев