Лента статей
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Прем’єр-міністр зустрівся з бізнес спільнотою Запоріжжя та області

Прем’єр-міністр зустрівся з бізнес спільнотою Запоріжжя та області

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, перебуваючи у Запоріжжі, зустрівся з представниками бізнесу. У заході також взяли участь голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок та заступник Міністра юстиції України Ольга Оніщук.

На зустрічі були присутні представники великих промислових підприємств, малого та середнього бізнесу та підприємці галузі сільського господарства.

– Я менеджер. Держава найняла мене, щоб я організував роботу. Коли їхав сюди, я читав і мені говорили, що у вашій області досі присутнє рейдерство, тиск на бізнесменів. Без ваших сигналів ми не зможемо нічого зробити. Ми збираємо зараз кейси і приклади від вас і будемо розбиратися. Зараз у більшості держорганів змінилися чи в процесі зміни  керівники. Це ми і виясняємо, проблема у кадрах чи в  системі, – зазначив Олексій Гончарук.

Серед проблем, порушених представниками промислового бізнесу, були втрата основних ринків збуту та тривалий процес переорієнтації виробництв на нові ринки, відсутність програм фінансування під державні гарантії, високі ставки кредитних ресурсів та тривалість процедури їх залучення, що стримує реалізацію заходів з інноваційного оновлення виробничих фондів, освоєння нових видів продукції, енергозбереження.

Варто зазначити, що в промисловому секторі економіки Запорізької області зайнято 38,9 % працюючих в області − це майже 136,5 тисячі осіб.

Для малого та середнього підприємництва актуальним є блокування податковою службою реєстрації накладних у Єдиному реєстрі, нові правила застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій) та тиск з боку фіскальних, контролюючих та правоохоронних органів.

Важливо, що малий та середній бізнес в області сьогодні − це понад 70,4 тисячі підприємців та майже 15 тисяч підприємств. Саме ці люди  забезпечують майже 50 % надходжень до бюджетів усіх рівнів та понад 200 тисяч робочих місць.

Окреслили свої проблеми і представники АПК регіону. Для них важливу роль відіграє відновлення зрошення. Кошти у місцевих аграріїв відсутні, тому їм потрібне залучення інвестицій в агросектор.  Також аграрії відзначили проблему зменшення чисельності поголів’я  та обсягів виробництва продукції тваринництва. Вони розраховують на підтримку Уряду в новому році. Це дозволить стабілізувати ситуацію та збільшити обсяги виробництва.

– Немає державних фінансів, є гроші платників податків. Усі ми − лікар, вчитель, бізнесмен – скидаємось, і є бюджет. Коли стає питання, кому треба допомагати, ми питаємо, для кого буде корисна ця допомога. Ми хочемо підтримати всіх, чесно, і наразі  працюємо над першочерговим завданням – викорінити корупцію, зрушити монополію та навести лад в органах влади. Не так давно набрало чинності нове законодавство. Також потрібен час,  щоб краще інтегруватися у ринок ЄС, – підсумував Олексій Гончарук.

У кінці зустрічі Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук поспілкувався з представниками місцевих ЗМІ.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МИГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
РОСТ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
ПОРОГИ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |