misto.zp.ua

Медики Запорізької області приймають вітання з професійним святом (фото)

Медики Запорізької області приймають вітання з професійним святом (фото)

Напередодні відзначення Дня медичного працівника Олександр Старух привітав лікарів регіону та подякував їм за врятовані життя та здоров’я людей. Зокрема, очільник Запорізької ОВА акцентував особливу увагу на медиках, які залишилися на тимчасово окупованих територіях та продовжують там працювати, лікувати, надавати нашим співгромадянам необхідну медичну допомогу.

Керівник області нагадав, що Україна – це в першу чергу люди: і військові, і цивільні, і всі, хто зазнав ушкоджень в результаті війни.

– Ви – найкраще, що ми маємо, ваші уміння і здібності щодня не лише рятують життя людей, а й допомагають в евакуації людей. Сьогодні є привід сказати вам велике дякую. Розуміючи вашу роль, особливо в сучасній історії, і в тих умовах, в яких ми всі опинилися. На жаль, після вторгнення ворога, ми були вимушені покинути усі наші плани та рятувати Батьківщину, а ви якраз ті люди, які роблять найбільший внесок. Окрему увагу хочу приділити тим лікарям, які залишились на тимчасово окупованих територіях, які продовжують боротися за наших людей і нашу країну. Усі ви – герої нашого часу на рівні із військовими! Я дякую вам за ваші палкі серця, професіоналізм та золоті руки, які роблять добру справу! Слава Україні!, – привітав медиків з професійним святом керівник ЗОВА.

З нагоди свята Олександр Старух вручив відзнаки кращим медичним працівникам лікувальних установ області. За особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника нагрудним знаком “Захиснику України” нагородили: завідувача загальнохірургічним відділенням, лікаря хірурга Оріхівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Оріхівської міської ради Ігоря Бєлкіна, завідувача, лікаря-хірурга об’єднаного відділення хірургічного профілю Гуляйпільської міської лікарні Гуляйпільської міської ради Костянтина Копила.

  


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в