misto.zp.ua

Китай різко збільшив закупівлі російської нафти Urals — на тлі скорочення імпорту Індією

Китай різко збільшив закупівлі російської нафти Urals — на тлі скорочення імпорту Індією

Китайські нафтопереробні заводи суттєво наростили закупівлі російської нафти сорту Urals, скориставшись зниженням імпорту з боку Індії. За даними Bloomberg, з початку серпня постачання Urals до Китаю досягли 75 тис. барелів на добу — майже вдвічі більше, ніж середній показник цього року (40 тис. барелів).

Натомість Індія скоротила імпорт до менш ніж 400 тис. барелів на добу, порівняно з середнім рівнем у 1,18 млн. Причиною стали нові американські мита: адміністрація Дональда Трампа удвічі підвищила тарифи на індійські товари, щоб зменшити закупівлі російської нафти. Водночас аналогічних обмежень для Китаю поки не запроваджено — між Вашингтоном і Пекіном зберігається торгове перемир’я.

За оцінками Energy Aspects і Kpler, китайські компанії вже придбали 10–15 партій Urals із поставкою у жовтні та листопаді. Щонайменше два танкери з мільйоном барелів кожен очікують розвантаження біля узбережжя Китаю.

Аналітики зазначають, що без китайського попиту Росії довелося б реалізовувати надлишкові обсяги нафти зі значними знижками. За прогнозами Міжнародного енергетичного агентства, у 2025 році пропозиція нафти перевищить попит на 1,76 млн барелів на добу, а у 2026 — вже на 3 млн, що знижує вплив короткострокових коливань.

Раніше міністр фінансів США Скотт Бессент попередив Китай, що продовження закупівель підсанкційної російської нафти може призвести до запровадження високих мит.

 

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
ПОЗИЦІЯ
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
МІГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
ПОРОГИ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |