Лента статей
В Запорожье для роддома № 4 купили два аппарата ИВЛ эксперт-класса [03.08.20]
Матвій Вайсберг: “Майбутнє розбереться, як читати послання художника” [02.08.20]
В Запорожье в двух больницах создадут современные приемные отделения [01.08.20]
В Запорожье инспекторы службы по парковке отстаивают справедливость штрафов в суде [31.07.20]
Вниманию запорожцев: движение через плотину Днепрогэса будет частично ограничено [30.07.20]
Стало известно, за чей счет в Запорожье будут ремонтировать аварийный дом [29.07.20]
В Запорожье поздравили артиллеристов, вернувшихся из зоны ООС [28.07.20]
У Запоріжжі відкрилась виставка «Творча родина Жанни і Миколі Данекіних» [27.07.20]
У Запорізькій області для прийомних батьків проводять спеціальне навчання [26.07.20]
В Запорожье решается проблема бесперебойной подачи тепла жителям Александровского района [25.07.20]
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Для молоді Запорізької області збудують сучасний скеледром

Для молоді Запорізької області збудують сучасний скеледром

Спортивно-туристичну інфраструктуру Запорізької області невдовзі може поповнити унікальний скеледром. Створення нового об’єкту ініціюються депутати Запорізької обласної ради і комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради: відбулось попереднє обговорення проєкту, який планують звести на майданчику біля Центру туризму на вул. Немировича-Данченка в Запоріжжі. Кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо будівництва скеледрому в даному закладі цього року виділив депутат обласної ради Ярослав Криль. Це – 85 тис грн в рамках Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки. Повний комплект ПКД має бути готовий до вересня цього року.

Сьогодні уже вироблено 3D-модель майбутнього скеледрому, орієнтовна вартість якого становитиме 2 – 2,5 млн грн.. За умови виділення фінансування, унікальний об’єкт може стати на службу молоді вже до кінця наступного року. Еталонна стіна для скелелазіння становитиме 12 метрів, всі три інші частини – приблизно по 10 метрів. На них можна буде відточувати майстерність з гірського туризму та техніку пішохідного туризму. По периметру ділянку планують облаштувати для занять, зробити місця для вболівальників, висадити нові декоративні насадження, зробивши її сучасною і комфортною.

За словами директора комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради Олександра Романчука, з 2 285 гуртківців близько 40 відсотків займаються спортивним туризмом. Тобто  в створенні цього об’єкту зацікавлені щонайменше 600-800 вихованців закладу.

— Скеледром стане магнітом для спортсменів і туристів з усіх куточків України. А це – додатковий бонус для Запорізької області. Але, найголовніше, це – спосіб зайняти нашу запорізьку молодь, наповнити її життя здоров’ям і енергією, — зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який сьогодні провів робочу нараду в Центрі туризму, розібравшись із технічними особливостями майбутнього скеледрому і оглянувши локацію для його розташування.

За словами Олександра Романчука, Центр туризму робить ставку на залучення до гуртків дітей з сільської місцевості.

— На новому скеледромі ми зможемо готувати наших вихованців до кубків і чемпіонатів України. На цій сертифікованій базі буде можливість приймати змагання регіонального і всеукраїнського рівня. Якщо нам вдасться втілити цей проєкт в життя, Запорізька область стане центром розвитку спортивного туризму в Україні, — зазначив Олександр Романчук.

Для своїх гуртківців та учнівської молоді області Центр щорічно проводить близько 50 обласних масових заходів туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, дослідно-експериментального напрямків позашкільної освіти.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МИГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
MISTO.ИНФОРМ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
РОСТ
ПОРОГИ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |