misto.zp.ua

Запорізькі захисники опановують нове озброєння - відео

 

Наші захисники опановують нові гранатомети

У Запорізькій бригаді територіальної оборони провели навчальні стрільби з СПГ (станкового протитанкового гранатомета).

Відеоогляд навчальних стрільб з СПГ у Запорізькій окремій бригаді територіальної оборони розмістили на сторінці у Фейсбуці.

«За декілька годин перед початком навчань почався дощ. Але головний сержант бригади штаб-сержант Сергій Шайтанов не став відміняти навчання через те, що очі хлопців горять бажанням освоїти нові, для себе, зразки озброєння», — підписали відео.

Гранатомет призначений для ураження танків, самохідно-артилерійських установок та інших броньованих цілей, а також для знищення живої сили і вогневих засобів противника. Прицільна дальність стрільби прямим наведенням кумулятивною та осколковою гранатами — 1300 м, а роздільним наведенням осколковою гранатою — 4500 м. Ця вогнева міць є в підрозділах на лінії фронту та готова до застосування для знищення рашистів та їх техніки.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що європейські партнери допомагають нам протистояти збройній агресії рф і впевнені у нашій перемозі. Наші воїни під Гуляйполем отримали британське озброєння.

Антонина ФРОЛОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИMISTO.ИНФОРМЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в