misto.zp.ua

Запорізька обласна рада: факти корупції визнаються мародерством у воєнний час

Запорізька обласна рада: факти корупції визнаються мародерством у воєнний час

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук провела нараду з керівниками обласних соціальних закладів та установ.

Як зазначила на початку заходу Олена Жук, сьогодні запоріжці мають можливість працювати лише завдяки героїчним діям наших захисників та захисниць. Це час особливої і особистої відповідальності кожного за все, що відбувається в країні. Тому факти порушення законодавства, корупції під час війни є вкрай цинічними та неприпустими.

– Минулого тижня у Любомирівському психоневрологічному інтернаті склалася неприпустима ситуація. Тому я хочу наголосити, що такого не повинно бути і не буде! Усі причетні до корупційних діянь будуть покарані відповідно до діючого законодавства. Кожен буде нести персональну відповідальність за всі корупційні дії, – наголосила Олена Жук, звертаючись до керівників закладів.

З метою підсилення антикорупційної діяльності голова обласної ради підписала розпорядження «Про недопущення вчинення корупційних та інших правопорушень та дотримання дисципліни», в якому наголошується, що «з′ясовані факти корупції, цинічного та неприкритого використання власного посадового становища задля збагачення фактично визнаються мародерством у воєнний час – такі події підлягають особливому, рішучому та швидкому реагуванню шляхом звільнення, направлення ініціативних звернень до правоохоронних органів, стягнення спричинених збитків».

Відділ комунікації Запорізької обласної ради


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в