Лента статей
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

В Запорізькій області офіційно підтверджено 5 хворих на коронавірусну інфекцію

В Запорізькій області офіційно підтверджено 5 хворих на коронавірусну інфекцію

Обласна влада продовжує регулярні інформаційні заходи задля забезпечення запоріжців достатньою кількістю офіційної інформації. Тому що населення має право знати стан поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у світі, Україні та, зокрема, у своїй області.

Так, сьогодні, 25 березня, під головуванням очільника облдержадміністрації Віталія Туринка відбувся брифінг з журналістами. Також участь у заході взяли радник міського голови Валерій Еделєв, в. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Роман Терехов, головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні Володимир Шинкаренко.

Присутніх поінформовано про заходи запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

– Сьогодні в Запорізькій області офіційно підтверджено 5 хворих на коронавірусну інфекцію, з яких четверо знаходяться в обласній інфекційній лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу, одна людина знаходиться у м. Мелітополь на самоізоляції. На сьогодні область готова приймати людей з коронавірусною інфекцією: в наявності необхідне обладнання та захисне спорядження, – повідомив Віталій Туринок.

Своєю чергою Роман Терехов зазначив, що ситуація як в Україні, так і в області стрімко змінюється.

– Учора було зареєстровано підтверджені випадки захворювання на коронавірусну інфекцію в 10 областях України. На сьогодні додалось 3 області, у тому числі й Запорізька. Ми активно включилися в роботу з діагностики коронавірусної інфекції та впровадженню відповідних заходів. Нам доставили нове обладнання і тести. За ніч ми провели 22 дослідження. Два позитивні результати надійшли з Києва, три позитивні результати ми виявили в нашій лабораторії. Серед захворілих мешканців Запоріжжя сімейні пари, які повернулися з-за кордону (Куршавель, Франція; Шарм-ель-Шейх, Єгипет). Жителька Мелітополя під час інкубаційного періоду перебувала в Іспанії. Стан хворих на коронавірусну інфекцію не тяжкий. Випадки передачі захворювання всередині країни наразі не зареєстровано, – зазначив в. о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Також він пояснив, що обласна влада мала за мету забезпечити протягом трьох тижнів роботу усіх служб, які першою чергою стикаються з цією загрозою. У зв’язку з погіршенням ситуації почала надходити гуманітарна допомога та було прийнято рішення збільшити запас необхідних матеріалів на термін до 2 місяців. Так, на сьогодні мінімальний запас, який дозволить відпрацювати ближчі три тижні, забезпечено. За словами Романа Терехова, в області достатньо тестів, які отримано коштом гуманітарної допомоги, від меценатів та запорізької міськради.

Віталій Туринок зауважив, що за підтримки міської влади забезпечено усім необхідним обладнанням обласну інфекційну лікарню. Також на сьогодні йдуть перемовини з представниками бізнесу й депутатського корпусу та відпрацьовується механізм надання необхідної медичної допомоги та сертифікованих медичних товарів.

Голова облдержадміністрації закликає населення області зберігати спокій, а при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково телефонувати сімейному лікарю.

– За можливості залишайтеся вдома, тому що самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування, – підсумував Віталій Туринок.

Нагадуємо, Постановою Кабінету Міністрів України введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів. З 00.00 годин 18 березня   по 3 квітня на усій території нашої держави заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Також заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Також з 17 березня в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

З 17 березня заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури повинні тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресного доставлення замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Дозволяється торгівля харчовими продукти, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
РОСТ
ПОЗИЦИЯ
МИГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |