misto.zp.ua

У Запорізькій області окупанти проводять перегрупування військ

 

Яка ситуація щодо російського вторгнення у Запорізькій області на 24 травня

За останню добу активних бойових дій з боку ворога не зафіксовано. Російські терористичні війська ведуть заходи позиційної оборони. Вони намагаються більш надійно закріпитись на досягнутих рубежах. Разом з цим, відмічається перегрупування військ. А також збільшення присутності особового складу для посилення створених резервів та нарощування логістичного забезпечення підрозділів.

Противник продовжує вести повітряну розвідку. Здійснює обстріли позицій наших військ по всій лінії зіткнення.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області.

На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

На тимчасово захоплених територіях України російські загарбники продовжують реалізувати заходи адміністративно-поліцейського режиму. Зокрема на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей росіяни створили дев’ятнадцять так званих «комендатур».

Проходити блокпости стає дедалі важче. З учорашнього дня закритий проїзд через Василівку, де з боку Запоріжжя чекають на проїзд автівки з гуманітарним вантажем. Окупанти не випускають і людей, що хочуть евакуюватися. Так, півсотні автівок з мирними мешканцями стоять на виїзді з міста.

З початку повномасштабної війни Запоріжжя стало справжнім оборонним центром регіону та прихистком для переселенців із південної та східної частин України. 

Антонина ФРОЛОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ИНФОРММИГПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в