Як повідомляють у “Запоріжжяобленерго”, через нестачу електроенергії в Об’єднаній енергосистемі після російських атак на українські енергооб’єкти НЕК «Укренерго» встановлено ліміти енергоспоживання для Запорізької області на 21 травня.
У Запоріжжі 21 травня будуть діяти графіки погодинних відключень світла21.05.2024 Графіки відключень світла будуть діяти для побутових та юридичних споживачів
Як повідомляють у “Запоріжжяобленерго”, через нестачу електроенергії в Об’єднаній енергосистемі після російських атак на українські енергооб’єкти НЕК «Укренерго» встановлено ліміти енергоспоживання для Запорізької області на 21 травня. У зв’язку із цим завтра із 08:00 до 20:00 будуть діяти графіки погодинних відключень електроенергії для побутових та юридичних споживачів.
Відключення почнуться із Четвертої черги.
Тривалість відключення для кожної з черг – 4 години:
08:00 – 12:00 – Четверта черга
12:00 – 16:00 – П’ята черга
16:00 – 20:00 – Шоста черга
Перша, друга та третя черга участі у графіках погодинних відключень завтра, 21 травня, не беруть.
* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции. |
Лента статей
• Хто в першу чергу отримає повістки від ТЦК – пояснення від Міноборони [27.07.24]
• Запорізький автозавод цьогоріч планує виготовити понад 160 автобусів [26.07.24] • Як Запоріжжя готується до нового опалювального сезону [25.07.24] • Де у Запоріжжі 24 липня відключать електроенергію: адреси [24.07.24] • У Запоріжжі планують побудувати меморіал загиблим Героям у сквері Прикордонників: подробиці [23.07.24] • У Запоріжжі з початку року провели 7 операцій із пересадки органів [22.07.24] • Ракетний удар окупантів по ДніпроГЕС: скільки часу знадобиться для відновлення станції [21.07.24] Про СМИ
Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ"). Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины. Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др. В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер. Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты. С уважением, Контакты
Адреса редакції: |
Комментарии:
нет комментариев