misto.zp.ua

Starlink планує співпрацю з операторами мобільного зв'язку різних країн

Starlink планує співпрацю з операторами мобільного зв'язку різних країн

Компанії SpaceX та T-Mobile оголосили про запуск послуги передачі даних із космічних супутників на телефони. У 2024 році буде доступна лише передача текстових повідомлень для відпрацювання всіх нюансів. У 2025 році планується додати голосовий зв'язок, передачу даних та функції IoT. Зв'язок здійснюватиметься через LTE, але пропускна спроможність поки невідома. Швидкість передачі даних повинна бути достатньою для перегляду веб-сторінок. Послуга не вимагатиме додаткового обладнання та нові супутники будуть працювати як вежі стільникового зв'язку.

За хороших умов будь-який телефон з підтримкою 4G зможе підключитися до мережі, а програму для передачі текстів можна використовувати відразу. Коли послугу передачі даних буде активовано, користувачі зможуть користуватися будь-якою програмою обміну повідомленнями.

Компанія Старлінк уклала угоди з кількома операторами зв'язку по всьому світу, включаючи Optus в Австралії, Rogers у Канаді, KDDI у Японії, One NZ у Новій Зеландії, Salt у Швейцарії та T-Mobile у США. Надалі до цього списку можуть приєднатися інші оператори. Хоча Starlink призначений для використання на суші, озерах та прибережних водах, компанія також планує пропонувати морську послугу для клієнтів, які потребують інтернету серед океанів. Послуга Starlink на суші дозволить операторам заповнити прогалини без необхідності будівництва додаткової інфраструктури.Однак поки що залишається незрозумілим, чи буде доступний міжнародний роумінг і в якому обсязі, оскільки кожна країна контролює частоти бездротового зв'язку та оператори заплатили за право використання спектру.

Компанія Space-X знаходиться на стадії тестування нового інтернет-плану Starlink, який обіцяє підключення до Інтернету у будь-якій точці Землі. Starlink Kit коштуватиме 599 доларів, а послуга Global Roaming додасть ще 200 доларів на місяць. Global Roaming використовує міжсупутникові канали Starlink для надання високошвидкісного Інтернету користувачам у всьому світі. Однак, через експериментальний характер нової послуги, Starlink позначає можливі періоди поганого зв'язку або його відсутності. Щоб надати цю послугу, компанія має отримати схвалення регулюючих органів, що ще неправильно для деяких країн. Нинішні користувачі Starlink RV можуть використовувати свої пристрої за кордоном, але глобальний роумінг є набагато ширшим покриттям і може використовуватися по всьому світу.

Компанія T-Mobile та SpaceX провели спільний захід, на якому оголосили про своє бачення майбутнього – використання супутників Starlink компанії SpaceX для усунення "мертвих зон" у стільниковому зв'язку. Це означає, що у віддалених районах, таких як національні парки або океан, де немає наземного покриття стільникового зв'язку, супутники забезпечуватимуть резервне покриття. Компанія SpaceX збирається розгорнути друге покоління супутників Starlink, які будуть оснащені фазованими антеними гратами, здатними компенсувати швидкість пересування в орбіті для забезпечення надійного зв'язку. 

Елон Маск наголосив, що це важливе оголошення і сподівається на розуміння суспільства. Ці супутники імітуватимуть "стільникові" станції Землі, здатні забезпечувати швидкість до 2 Мбіт/с. Це має бути достатньо для обробки тисяч голосових дзвінків або текстових повідомлень. Спочатку сервіс підтримуватиме лише передачу повідомлень, але в майбутньому планується додати можливість передачі голосу та даних. За словами Маска, супутники не замінять традиційні вежі, а використовуватимуться як резервна мережа, яка може виправити прогалини в покритті і тимчасово забезпечити зв'язок у надзвичайних ситуаціях, коли вежі стільникового зв'язку не працюють. Бета-тестування супутникового сервісу розпочнеться наприкінці 2023 року, а офіційний запуск очікується у 2024 році.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
MISTO.ІНФОРМ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОЗИЦІЯ
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯ
МІГ
ПОРОГИ (АРХИВ)
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА (АРХИВ)
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
РОСТ (АРХИВ)
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ (АРХИВ)
СОДРУЖЕСТВО (АРХИВ)
ПРАВДА (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в