misto.zp.ua

Смачний подарунок до продуктових наборів

Додали солодощі для дітей до стандартного набору продуктів харчування.

Смачний подарунок до продуктових наборів

 

Один-два рази на тиждень ми надаємо гуманітарну допомогу постраждалим від війни. Зазвичай, це родини із дітьми, які приїхали до нашого міста у пошуках більш безпечного місця. Продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН (The World Food Programme) ми отримуємо зі складу компанії Адра. За п’ять місяців співпраці ми підтримали більше 2000 родин!

 

Смачний подарунок до продуктових наборів

 

Нещодавно вирішили потішити дітей. Закупили печиво, соки та цукерки, а потім з них сформували 90 солодких наборів. Певна кількість дітей змушена йти з батьками, щоб не залишатися вдома без нагляду, стояти у нудній черзі, а тут така несподіванка - смачний подарунок!

 

Смачний подарунок до продуктових наборів

 

Дякуємо колегам та партнерам за можливість продовжувати допомагати! Окрема подяка Ользі та її колегам, які вже не перший раз перераховує кошти зі словами «це допомога родинам та дітям». Дев’яносто щирих дитячих усмішок – для вас, друзі!

 

Смачний подарунок до продуктових наборів

 

Завжди відкриті до співпраці! Дякуємо за довіру!

Приєднатися може кожен, бо разом зробимо, безумовно, більше!


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в