misto.zp.ua

Поїзд Запоріжжя – Хелм введуть з наступного тижня

 

До кінця війни тарифи на проїзд залізницею не підвищать

З наступного тижня «Укрзалізниця» призначить поїзд Запоріжжя – Дніпро – Хелм. Про це повідомив голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін в інформаційному телемарафоні «Єдині новини».

Відповідаючи на запитання, чи з’являться додаткові комерційні рейси для тих, хто бажає повернутися із західних регіонів, Олександр Камишін заявив: — Ми додали рейс Київ – Хелм для того, щоб всі з Польщі могли виїжджати. І буде з наступного тижня рейс Запоріжжя – Дніпро – Хелм також, щоб люди з Польщі могли повертатися на схід України в ті міста, де безпечно.

Щодо тарифів на проїзд Олександр Камишін зазначив: — «Укрзалізниця» — державна компанія, і держава показує, що вона турбується про своїх громадян, і ніякої розмови про підйом тарифів для населення не ведеться й не вестиметься до кінця війни точно.

Нагадаємо, що евакуаційний потяг із Запоріжжя до Хелма ходив до середини березня. В яких умовах евакуювалися запоріжці, ми писали тут

Михайло Семеренко


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ИНФОРММИГПОЗИЦИЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Областная газета «Индустриальное Запорожье» плюс «Панорама» - единственная ежедневная газета: выходит 4 раза в неделю и 16 - в месяц всего за 6,95!
В ней - все события города и области, по Украине и в мире, полезные советы, новости культуры и спорта. Подписчики газеты три раза в год участвуют в акциях с ценными подарками.

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина 152
Телефоны:
228-30-15 (приемная)
228-30-17, 228-30-18 (новости)
228-13-31 (экономика)
228-12-32 (культура)
228-30-19 (Контакт)
228-30-21 (спорт)
Интернет-сайт:
www.iz.com.ua
E-mail:
advert@iz.com.ua (служба рекламы)
marketing@iz.com.ua (служба реализации)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в