Лента статей
Про СМИ

Мы рады видеть Вас на онлайн страницах региональной "Рациональной газеты" - теперь мы не только на прилавках и в почтовых ящиках Вашего дома, но и на Вашем мониторе. Ценность информации гарантируем!
Что такое "Рациональная газета"?
Это актуальные новости всего региона, большое количество бесплатных объявлений, свежая реклама от организаций и предпринимателей, программа передач, вакансии, погода, гороскопы, анекдоты, детская страничка, афиша, знакомства, SMS-рубрика, кулинарные рецепты, сканворды. Нужно больше? Без проблем - свяжитесь с нами и поделитесь своими идеями.
Мы с радостью выслушаем Вас!
А еще у нас проводятся постоянные акции
- Вы можете выиграть бесплатную дополнительную подписку или интересную книгу, для этого достаточно подписаться на нашу газету.

Контакты

Издатель:
Смольянинова Т.А.
Адрес:
69005, г. Запорожье, ул. Гагарина, 3/31
Наши телефоны:
(061) 220-85-54, (066) 064-51-97, (095) 598-99-47
Веб-сайт:
www.rgazeta.com
E-mail:
rgazeta@mail.ua
Подписной индекс:
99249

Першокласники отримали привітання та подарунки від Володимира Бандурова

Першокласники отримали привітання та подарунки від Володимира Бандурова

Цього року до першого класу йдуть понад 400 тисяч маленьких українців. У Запорізькій області - 19 тисяч першокласників. Школи 79-го округу приймають цього року 2466 первачків. У тому числі, Василівський район – 726, Великобілозерський – 87, Камянсько-Дніпровський – 518, Оріхівський район – 490 першокласників. А у Енергодарі за шкільну парту вперше у житті сядуть 645 малюків. Всіх їх привітав з Днем знань народний депутат Володимир Бандуров.

Васильевка шк№1

«Це свято повторюється щороку, але кожного разу воно неповторне. Особливо хвилюються сьогодні першокласники. Для них все відбувається вперше - перший у житті шкільний дзвоник, зустріч з першою вчителькою, перший урок та нові друзі. Тож побажаємо нашим наймолодшим учням щасливої та успішної подорожі у Країну Знань!» - йдеться у привітанні депутата.

Васильевка шк№3

Як завжди, до цього дня Володимир Бандуров підготував для першокласників свого округу подарунки. Помічники народного депутата побували у школах і передали педагогам та учням вітання від Володимира Бандурова. І традиційно вручили кожному першокласнику художньо оформлений розклад уроків та ростомір, який дозволить слідкувати за тим, як ростуть з року в рік маленькі учні. 

Степногорск (2)

Свято у школах округу було яскравим і урочистим – з емоційними привітаннями, піснями та віршами, які з хвилюванням читали першокласники.

- В цій школі виросло троє моїх дітей, навчається ще двоє онуків, а тепер найменша онучка йде до першого класу, - говорить Тетяна Григорівна Лукашук, бабуся Насті, першокласниці Степногірської школи Василівського району. - Хвилювалися дуже і батьки, і ми, і в першу чергу Настуся, тому що їй довірили йти із дзвоником. Онучка дуже хотіла до школи, збирала портфель, без кінця носила його по квартирі, приміряла, перевіряла, чи нічого не забула. Дуже хвилювалася і дуже радісно пішла до школи. І я впевнена, що в нашій школі вона отримає добрі знання, тому що наша школа сильна і завжди лідирує.

Степногорск (20)

А ще у Степногірській загальноосвітній школі, якій постійно надає допомогу народний депутат, цього року провели перший набір до футбольних команд. Одна з них для хлопчиків, друга – для дівчаток. Тренувати команди буде спеціально запрошений тренер. Володимир Бандуров подарував юним футболістам комплект м’ячів, які допоможуть їм опанувати цю захоплюючу гру і стати у майбутньому справжніми майстрами.

Степногорск (23)

Олег Коротич


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
РОСТ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ПОРОГИ
МИГ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |