misto.zp.ua

Переклад свідоцтва про народження

Переклад свідоцтва про народження

У нашому бюро у Запоріжжі ви можете замовити переклад свідоцтва про народження https://lcm-company.com/translate з подальшим нотаріальним засвідченням цього документа. Ми маємо великий досвід роботи з різною документацією та надаємо послуги перекладу на широкий спектр мов, зокрема англійською, французькою, італійською, німецькою, російською та іншими. Також здійснюємо переклад іноземних свідоцтв українською мовою.

Коли може знадобитися переклад свідоцтва про народження

Свідоцтво про народження – один із основних документів, потрібних:

  • під час оформлення набуття громадянства;
  • отримання візи;
  • підготовки пакету документації для отримання посвідки на проживання;
  • під час реєстрації шлюбу за кордоном і не тільки.

Перекладений документ з нотаріальним засвідченням може знадобитися для надання до різних установ України та інших країн.

Особливості перекладу свідоцтва про народження

Дотримання вимог щодо перекладу цього типу документації дозволяє уникнути у майбутньому проблем при поданні перекладеного свідоцтва до консульства, різних міністерств та інших інстанцій. Це суттєво заощадить вам час.

Готова робота обов’язково має включати:

  • повний переклад всіх написів та дат, що містяться всередині печаток та штампів (за наявності печатки на звороті документа, вона також підлягає перекладу зазначеною мовою);
  • максимальне збереження структури документа у процесі перекладу свідоцтва про народження;
  • грамотний переклад прізвища, імені та по батькові відповідно до вимог щодо їх написання латиницею.

Після завершення роботи перекладача виконується вичитування готового документа, у разі необхідності до нього вносяться корективи. Згодом оформляється нотаріальне засвідчення перекладеного свідоцтва.

Чому вам варто звернутися до нашого бюро?

Ми постійно працюємо з різними видами документації, добре знайомі зі специфікою перекладу та засвідчення свідоцтв з урахуванням вимог, що висуваються до цих документів у країні, де вони будуть пред’являтися.

Звернення до нас допоможе заощадити час і не перейматися щодо якості отриманого результату. Співпраця з кваліфікованими нотаріусами Запоріжжя дозволяє нам засвідчувати перекладені свідоцтва та довідки у найкоротші терміни.

Щоб замовити послугу, просто зв’яжіться з нами онлайн https://dpereklad.zp.ua або за телефонами, вказаними на сторінці. Для прийняття замовлення до роботи нам достатньо отримати від вас розбірливу фото- або скан-копію свідоцтва.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
MISTO.ИНФОРМПОЗИЦИЯМИГИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Раздел "Новости Запорожья" - это самая исчерпывающая информация о событиях и происшествиях в самых ключевых сферах: политике, экономике, культуре, искусстве, образовании. Помимо этого, раздел содержит актуальные репортажи. Постоянно обновляемая лента новостей Запорожья и области всегда содержит самую актуальную и полезную информацию о нашем регионе.

Контакты

Контактная информация находится в разделе Контакты | О нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в