Лента статей
Про СМИ

Сергей Знаменский - шеф-редактор газеты ПозицияНазвание издания Всеукраинская об- щественно-полити - ческая газета  "Позиция" говорит само за себя - мы имеем своё обоснованное мнение по ряду концептуальных вопросов общественно-политической жизни страны. Среди приоритетных направлений нашей работы: критичный подход к оценке работы власти любого уровня; направленная журналистская работа по реализации идей построения гражданского общества в Украине; устоявшиеся моральные ценности; следование принципам журналистской этики; вопросы интеграции Украины в цивилизованное сообщество; духовные ценности славянских народов.

Коллектив редакции использует аналитический подход при подготовке своих материалов, рассчитанных на самый широкий возрастной и социальный диапазон, но в первую очередь - на думающего собеседника, небезразличного к окружающему нас миру.

Контакты

Адрес редакции:
69068, г. Запорожье ул. Копёнкина 54
Главный редактор:
Сергей Знаменский
Телефоны:
тел./факс: +380 (61) 289-35-36 (-37)
Интернет-сайт:
www.pozitciya.com.ua
E-mail:
post@pozitsiya.com.ua
Подписной индекс:
90791

misto.zp.ua

Пенсії йдуть в онлайн!

Пенсії йдуть в онлайн!

Як відомо, Пенсійний фонд України наразі активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян. Сьогодні веб-портал електронних послуг фонду надає можливість всім бажаючим вирішувати різноманітні питання без його відвідування, а безпосередньо у себе вдома та у зручний час, лише зареєструвавшись в особистому кабінеті користувача.
 

ПОЗИЦІЯ поцікавилася щодо цього нововведення у фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, і отримала на свої питання вичерпні відповіді. По-перше, процедура реєстрації на веб-порталі зрозуміла та нескладна, і всі бажаючі мають змогу пройти її без будь-яких проблем. Для кожної категорії користувачів передбачені свої сервіси та цікаві можливості.

 

Пенсіонери в особистому кабінеті можуть ознайомитись зі своєю пенсійною справою, складовими пенсійних виплат, замовити довідку, записатись на особистий прийом до фахівця, подати звернення, дізнатись про перерахунок пенсії тощо. Застраховані особи у будь-який час можуть подивитись свій страховий стаж, офіційну заробітну плату, проконтролювати свого роботодавця щодо сплати ним страхових внесків, від чого безпосередньо залежить набуття права на пенсію у майбутньому, замовити та отримати довідки форм «ОК-5», «ОК-7» та сформовані в особистому електронному кабінеті, верифікувати документи тощо.

 

В один дотик

 

Також у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Запорізькій області ПОЗИЦІЇ розповіли, що для громадян передпенсійного віку нещодавно запроваджений новий сервіс – призначення пенсію «в один дотик», а саме можливість надати заяву на призначення пенсії та відповідні скан-копії документів в електронному вигляді безпосередньо в особистому кабінеті користувача. Простий для користування інтерфейс, конкретні підказки на кожному кроці проходження процедури захищають майбутнього пенсіонера від всіх помилок, спрощують процес, скорочують терміни призначення пенсії.

 

Інформування про стан опрацювання заяви та результати призначення пенсії дублюються різними комунікаційними каналами: в особистому кабінеті користувача на веб-порталі електронних послуг, SMS-повідомленням на телефон, меседжем на електронну поштову скриньку. При виникненні необхідності уточнень їх також можна зробити дистанційно. Відвідування сервісного центру Пенсійного фонду відбуватиметься тільки одноразово – з оригіналами документів для отримання пенсійного посвідчення.

 

Крім того, з вересня поточного року розпочав роботу в тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд» для власників смартфонів та планшетів. Він забезпечує дистанційний доступ до кабінету користувача веб-порталу безпосередньо з гаджету. Це зручно та перспективно, адже сучасні громадяни передпенсійного віку не тільки добре обізнані у сучасних Інтернет-технологіях, але й активно користуються аналогічними мобільними додатками, наприклад, банківських установ тощо.

 

Наразі у мобільному додатку Пенсійного фонду активовані тільки декілька сервісів, які мають найбільший попит серед користувачів, але найближчимчасом його функціонал буде розширено. Проект «Пенсійний фонд України у смартфоні» розроблено з метою реалізації розвитку системи надання послуг «Е-пенсія» та забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з фондом.

 

У допомогу роботодавцям

 

Що не менш важливо, потреби роботодавців теж не залишились без уваги пенсійників: на веб-порталі електронних послуг фонду працює кабінет страхувальника (роботодавця). Відтепер керівники підприємств можуть самостійно отримувати електронні довідки працівників, що містять інформацію про трудовий та страховий стаж, дані стосовно нарахованої заробітної платні, які враховуються для розрахунку всіх соціальних виплат. Формування та подача звернень на отримання необхідних довідок реалізовано через сервіс «Запит на отримання електронних документів». Довідки формуються автоматично, із застосуванням перевірочних кодів (цифрового та QR) та не потребують підпису фахівців Пенсійного фонду. Погодьтеся, це дуже зручно для керівників підприємств!

 

Реєстрація у кабінеті користувача або страхувальника відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) - його можна безкоштовно отримати в Акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК), роботу з якими підтримує Пенсійний фонд (з переліком можна ознайомитись на веб-порталі). Наприклад, безкоштовно ЕЦП всім громадянам надають органи Державної фіскальної служби, а також своїм клієнтам – АТ КБ «Приватбанк» та АТ «Держаний ощадний банк України». Окрім того, ЕЦП можна отримати в інших АЦСК, але на платній основі.

 

Для пенсіонерів та застрахованих осіб існує ще одна можливість реєстрації в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг – за допомогою логіну та паролю, який надасть фахівець Пенсійного фонду у відділі обслуговування громадян (сервісному центрі). В цьому випадку отримувати ЕЦП немає необхідності, але перелік активних сервісів буде дещо обмежено.

- Якщо у вас виникли питання щодо використання дистанційних сервісів, фахівці фонду у будь-якому сервісному центрі на території області завжди допоможуть зареєструватися на веб-порталі електронних послуг, нададуть детальні консультації своїм клієнтам у телефонному режимі або безпосередньо на особистому прийомі. Заходьте на веб-портал за адресою: http://portal.pfu.gov.ua, реєструйтесь та користуйтесь! – зазначають у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Запорізькій області.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
РОСТ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
ПОЗИЦИЯ
МИГ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
ПОРОГИ
MISTO.ИНФОРМ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |