misto.zp.ua

Офіційно. Ринок праці Запорізької області

Офіційно. Ринок праці Запорізької області

За січень-серпень 2022 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 34,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня 2022 року 6,3 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,5 тис. безробітних, з них 324 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 96 безробітних з учасників АТО/ООС. З початку року 264 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 736 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Не дивлячись на складну ситуацію на ринку праці в Запорізькому регіоні, підприємства та бізнес продовжують працювати, тож робота є. Фахівці готові допомогти всім, хто потребує допомоги у підборі роботи».

Нагадуємо, що подати заяви на отримання статусу безробітного та призначення (поновлення) виплат допомоги по безробіттю можна звернувшись особисто або онлайн через урядовий портал “Дія”, гугл-форму служби зайнятості https://is.gd/Y7d6Ib.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
ДІТИ ЗАПОРІЖЖЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Розділ "Новини Запоріжжя" - це найвичерпніша інформація про події та події у найголовніших сферах: політиці, економіці, культурі, мистецтві, освіті. Крім цього розділ містить актуальні репортажі. Стрічка новин, що постійно оновлюється, Запоріжжя та області завжди містить найактуальнішу та корисну інформацію про наш регіон

Контакты

Контактна інформація знаходиться у розділі Контакти | Про нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в