misto.zp.ua

Очільник ЗОВА Олександр Старух розповів про обстріли Запорізької області

Очільник ЗОВА Олександр Старух розповів про обстріли Запорізької області

З самого початку війни Запорізька область стримує ворожі сили та не дає просунутися їм вглиб країни. В ніч з 23 на 24 червня загарбники з систем реактивного залпового вогню обстріляли населені пункти, дотичні до обласного центру. Про наслідки обстрілів у ефірі телемарафону FreeДОМ розповів очільник ЗОВА Олександр Старух.

– Вночі було обстріляно Балабино та Малокатеринівку. Стріляли з систем реактивного залпового вогню по житловим кварталам, цивільним будівлям. Вели вогонь з Василівки, з вулиць, де мешкають люди. Окупанти під прикриттям цивільних обстрілюють цивільну інфраструктуру, де немає жодного військового об’єкту, – повідомив Олександр Старух.

Внаслідок обстрілів смертельних випадків не зафіксували, було декілька поранених людей, від обстрілу померла собака. Місце обстрілу навіть теоретично не могло бути військовим об’єктом, оскільки це житлова забудова, звичайні вулиці та оселі з городами та маленькими господарствами.

– Це або акції залякування, або вороги косорукі, косоокі. Скоріш за все, це саме спроба залякати людей. Відстрілялись та швидко втекли. Якби це був день, то були б значні втрати, – пояснив очільник ЗОВА.

Окупаційні війська окрім привласнення та вивезення минулорічного врожаю зернових та цьогорічного врожаю овочів, фруктів, ягід вже планують зібрати цьогорічний врожай озимих культур. Вивозять цей врожай через Крим. Фермерів намагаються силою примусити зібрати врожай, обіцяючи віддати частину з їх законної власності.

– У окупованих територіях трапляються випадки видачі фальшивих грошей. На колаборацію переважно погоджуються люди, яких звільнили за корупцію, засуджені, колишні представники правоохоронних органів. Вони ведуть свою діяльність як бандити, крадуть там, де це можливо. Яка влада, такі і гроші, фальшива влада – фальшиві гроші. Псевдо влада роздає  папірці, – заявив Олександр Старух.

Попри заяви про бажання провести референдум, окупаційна влада не має на це ресурсу, оскільки місцеве населення у переважній більшості відмовляється співпрацювати з ними. Через це загарбники вимушені залучати адміністративний ресурс та спеціалістів з інших окупованих територій або з віддалених регіонів своєї держави.

Попри всі труднощі, Запорізька область буде продовжувати стримувати навалу загарбників.

ЗОВА


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИДІТИ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в