misto.zp.ua

Обласна рада підсилює контроль за діяльністю комунальних підприємств

Обласна рада підсилює контроль за діяльністю комунальних підприємств

На засіданні координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові обласної ради було ухвалено рішення про проведення перевірки діяльності чотирьох комунальних підприємств та закладів.

У порядку денному була низка питань, що стосуються поточної діяльності комунальних підприємств, установ та закладів обласної ради. Йшлося про узгодження кадрових питань, змін у штатних розписах, внесення змін до кошторисів та ін.

Багато з цих питань постали перед керівниками закладів та підприємств обласної ради у зв’язку з необхідністю функціонування в умовах воєнного стану. Так було ухвалене рішення про збільшення персоналу та фінансування для «Запорізького геріатричного пансіонату», який приймає у себе евакуйованих з тимчасово окупованих територій та постраждалих від бойових дій.

Розглянули члени координаційно-дорадчої ради і низку проблемних питань. Серед них проведення процедури відкритих торгів КЗ «Запорізький обласний центр культурної спадщини», яке викликало питання як з боку правоохоронних органів, так і з боку обласної ради.

З метою отримати більш детальну інформацію про діяльність підприємств, по яких виникли питання, заступник голови запорізької обласної ради Геннадій Фукс вніс пропозицію провести перевірку КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія», КП «Фармація», КЗ «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини та КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Члени координаційно-дорадчої ради підтримали цю пропозицію.

Депутати обласної ради порушили під час засідання питання можливостей комунальних підприємств та закладів щодо розміщення та утримання внутрішньо переміщених осіб.

– З кожним закладом, інтернатом ми на зв’язку. Ми знаємо повністю всі потреби з точністю до літра молока та кілограма м’яса, які їм потрібні. На щастя, на сьогодні вони повністю забезпечені всім необхідним. Ми не знаємо, як довго ми будемо надавати ці послуги, але ми повинні готуватися до того, що достатньо довго будемо опікуватися людьми, які потерпають від війни. Тому маємо думати над вирішенням питання фінансування. Відповідь на це питання – це оптимізація. І це важливе і непопулярне рішення, яке ми повинні будемо ухвалювати, – наголосила голова обласної ради Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯМІГДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

Газета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адреса редакції:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в