misto.zp.ua

Новенькі планшети для навчання

Британські школярі допомогли своїм українським одноліткам продовжити навчання.

Новенькі планшети для навчання

 

Цього року в нас з'явилася шалена кількість нових друзів у всьому світі. Але дівчинка з Великої Британії на ім'я Белла заслуговує окремої уваги. Влітку вона ініціювала благодійний заплив, за підсумком якого ми отримали 110 тисяч гривень на добрі справи.

За 19 тисяч ми купили дві електричні плити для гуртожитку, де проживають переселенці. А решту спрямували на допомогу школярам, які через війну опинилися далеко від дому. Попри зруйновані школи, повітряні тривоги та відсутність електрики, діти продовжують навчатися дистанційно.

Звичайно, не в кожної дитини є сучасний смартфон чи ноутбук. А комп’ютер, якщо й був — залишився вдома, в окупації. Купівля нової техніки не вміщується в бюджети родин, які втікли від війни. Якщо ж в сім'ї двоє або троє дітей — повноцінне навчання взагалі перетворюється на мрію.

Разом із Беллою та її друзями ми подарували новенькі планшети дев’ятьом дітям! Таким чином британські школярі допомогли своїм українським одноліткам продовжити навчання. Із радістю передаємо вдячність та щирі усмішки власників планшетів у Велику Британію — учням, батькам та колективу школи The Granville School.

 

Новенькі планшети для навчання

 

На жаль, сотні інших учнів також потребують гаджетів для дистанційного навчання. Ми постійно отримуємо такі запити. Тож закликаємо підтримати цей напрямок допомоги. Адже освічені діти — майбутнє нашої країни!

 

Новенькі планшети для навчання


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в