
Норвезький Нобелівський комітет і Нобелівський інститут наголосили, що Нобелівська премія миру не може бути передана іншій особі. Це стало відповіддю на заяви президента США Дональда Трампа, який припустив, що венесуельська опозиціонерка Марія Коріна Мачадо могла би подарувати йому цьогорічну нагороду, пише IZ посилаючись на The Washington Post.
Вода і тепло
Трамп зазначив, що прийме премію, якщо Мачадо запропонує її під час запланованої зустрічі наступного тижня.
“Я розумію, що вона приїде наступного тижня, і я з нетерпінням чекаю на зустріч з нею”, – сказав президент США у інтерв’ю Fox News.
Норвезькі органи, які вручали нагороду, підкреслили: “Після оголошення Нобелівської премії її не можна скасувати, розділити або передати іншим. Рішення є остаточним і залишається в силі назавжди”.

























Комментарии:
нет комментариев