misto.zp.ua

Історія однієї родини

Продовжуємо допомагати родинам, які вимушено покинули свої домівки.

Історія однієї родини

 

Маленький Іванко після переїзду до Запоріжжя став тривожний. Батьки звернулися до невролога, який призначив обстеження, а потім - лікування. Ми допомогли батькам хлопчика все це сплатити, а також підтримали продуктовими сертифікатами.

«Я, мій чоловік та син Іван — біженці з Волновахського району, — розповідає Олена. — Ще до заміжжя, у 2014 році, війна відібрала в мене рідний дім у Донецьку. 24 лютого війна відібрала в мене дім вдруге. Ми вимушено залишили своє родинне гніздечко, де все нам там миле і куди мріємо повернутися. Війна позбавила нас багато чого, але не відібрала віру у Господа та добрих людей! Від щирого серця хочу подякувати фонду “Щаслива дитина” за допомогу у обстеженні та лікуванні мого синочка!”

Це лише одна з безлічі історій, які ми чуємо щодня. Ми намагаємось хоча б трішки полегшити життя людей, які опинилися далеко від дому — майже без речей та суттєвих заощаджень.

Дякуємо, друзі, що довіряєте нам! Ми спрямовуємо ваші пожертви туди, де вони найнеобхідніші. І неодмінно звітуємо на нашому сайті за кожну витрачену гривню!

Приєднуйтесь до війська благодійників!


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
ІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯПОЗИЦІЯМІГMISTO.ІНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИДІТИ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в