Лента статей
Матвій Вайсберг: “Майбутнє розбереться, як читати послання художника” [02.08.20]
В Запорожье в двух больницах создадут современные приемные отделения [01.08.20]
В Запорожье инспекторы службы по парковке отстаивают справедливость штрафов в суде [31.07.20]
Вниманию запорожцев: движение через плотину Днепрогэса будет частично ограничено [30.07.20]
Стало известно, за чей счет в Запорожье будут ремонтировать аварийный дом [29.07.20]
В Запорожье поздравили артиллеристов, вернувшихся из зоны ООС [28.07.20]
У Запоріжжі відкрилась виставка «Творча родина Жанни і Миколі Данекіних» [27.07.20]
У Запорізькій області для прийомних батьків проводять спеціальне навчання [26.07.20]
В Запорожье решается проблема бесперебойной подачи тепла жителям Александровского района [25.07.20]
Какие громады входят в 5 новых районов Запорожской области [24.07.20]
Про СМИ

Главный редактор Галина Ивановна СтицинаГазета "МИГ" – издание с интереснейшей судьбой и историей. Первый номер ее, тогда еще "Комсомольця Запоріжжя", вышел 12 ноября 1939 года (с 1991 года "Комсомолець Запоріжжя" сменил название на "МИГ").

Все более 70-ти лет своего существования газета прошла вместе со страной, была активным участником всех этапов ее развития на пути к независимости Украины.

Журналисты газеты "МИГ" и ее дизайнеры – это профессионалы, опытные знатоки своего дела, поэтому не удивительно, что они – лауреаты многих областных, республиканских и международных конкурсов, обладатели различных стипендий. В свое время газета получила грант британского фонда WFD, грант посольства США в Украине и др.

В штате – более 50 сотрудников. Средний возраст – 38 лет. Каждый сотрудник (кроме водителей и уборщиц) имеет рабочий компьютер.

Газета имеет свою принципиальную позицию, никем не финансируется, ее владельцами издания являются сами журналисты.

С уважением,
редактор

Контакты

Адрес редакции:
69600, г. Запорожье, пр. Ленина, 152, 5-й этаж.
Телефон:
787-52-11
Справки о приеме частных объявлений:
787-51-84
Подписной индекс:
40488
Интернет-сайт:
www.mig.com.ua

Подробная информация

misto.zp.ua

Голова Запорізької облдержадміністрації розповів про роботу в червні

Голова Запорізької облдержадміністрації розповів про роботу в червні

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін провів першу пресконференцію із журналістами. Під час зустрічі посадовець поінформував про роботу в червні.

– Я на посаді не так багато – три тижні. Але вже маю, чим поділитися з вами. Наразі закінчується реконструкція дороги курортного напрямку Н-30 Василівка – Бердянськ протяжністю 118,7 км. Також реконструюється на шести ділянках дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. У рамках програми Президента «Велике будівництво» також ремонтується ділянка на дорозі Р-73 /Н-08/ – Нікополь. Маємо амбітні плани, щоб упродовж декількох років відремонтувати всі дороги в області. У цьому році заплановано ремонт 248 км доріг державного значення. На минулому тижні прийнято рішення на виділення додаткового 1 млрд грн на дороги місцевого значення. Я особисто виїжджаю на дороги, оцінюю стан та якість виконання робіт. Зараз ми активно впроваджуємо заходи щодо збереження доріг, у тому числі, відновлюємо ваговий контроль, – розповів Віталій Боговін.

Очільник регіону повідомив, що з 2017 року заплановано будівництво 17 амбулаторій. Усі будуть завершені цього року. Вже відкрито амбулаторії у селах Гірсівка та Чкалове. Також триває реконструкція дев’яти приймальних відділень. У тому числі, за кошти Європейського інвестиційного банку.

– Моніторим, щоб кошти витрачались чесно і, звичайно, приділяємо увагу перевірці якості робіт. З цією метою на всіх об’єктах будівництва будуть встановлені камери відеоспостереження. Плануємо зробити це на цьому тижні, – наголосив Віталій Боговін.

Керівник області наголосив, що програма «Велике будівництво» – це соціальна програма, яка, в першу чергу, стосується важливих інфраструктурних об’єктів.

– Так, в області до кінця року буде завершено будівництво трьох багатопрофільних спортивних майданчиків. Вже відкрито один майданчик у Приазовському районі, завтра відкриємо у Чернігівському районі. В рамках програми в нашій області реконструюється не п’ять шкіл, а вісім. Усі вони до 1 вересня будуть готові. А також до вересня будуть відкриті чотири дитячі садочки, що визначені програмою. Взагалі, я вже повторював, що до нашої області прикута особлива увага Президента, і тому наша область отримує у великому обсязі інвестиції з боку держави, – підсумував виконання програми «Велике будівництво» Віталій Боговін.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
ПОЗИЦИЯ
ИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕ
МИГ
МЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИ
MISTO.ИНФОРМ
ДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯ
РАЦИОНАЛЬНАЯ ГАЗЕТА
РОСТ
ПОРОГИ
КЛЯКСА. ГАЗЕТА ДЛЯ ШКОЛЬНИКОВ
ЗАПОРІЗЬКА СІЧ
СОДРУЖЕСТВО
ПРАВДА (АРХИВ)
ЗАПОРОЖСКИЙ ПЕНСИОНЕР (АРХИВ)
УЛИЦА ЗАРЕЧНАЯ (АРХИВ)
ВЕРЖЕ (АРХИВ)
МРИЯ (АРХИВ)
НАДЕЖДА (АРХИВ)
ГОРОЖАНИНЪ (АРХИВ)
БЕРДЯНСК ДЕЛОВОЙ (АРХИВ)
ИСТЕБЛИШМЕНТ. АНАЛИТИКА (АРХИВ)
ОСТРОВ СВОБОДЫ (АРХИВ)
ЖУРНАЛ ЧУДО (АРХИВ)
ОКРУЖАЮЩАЯ СРЕДА. ТРК АЛЕКС (АРХИВ)
БЕЛАЯ СТРЕЛА (АРХИВ)
ЗНАМЯ ТРУДА (АРХИВ)
АВТОПАРК (АРХИВ)
МИГ по ВЫХОДНЫМ (АРХИВ)
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | | follow us on | читайте нас в |