misto.zp.ua

Бурхливий листопад у Запоріжжі під час війни

Підсумки роботи фонду "Щаслива дитина" за місяц - евакуація, допомога переселенцям з громад та інші справи.

Бурхливий листопад у Запоріжжі під час війни

 

Що ж, настав час підвести підсумки роботи фонду "Щаслива дитина" у листопаді.

Найбільше коштів ми витратили на евакуацію сімей з дітьми та людей похилого віку. Сплатили 17 великих автобусів до Польщі, які перевезли 790 людей. Найчастіше це жителі східних та окупованих областей. Також ми допомогли 33 сім'ям з дітьми індивідуально з оплатою квитків по Україні та Європі. Географія найрізноманітніша - від Польщі до Норвегії та Іспанії.

У кожному випадку ми окремо обговорюємо маршрут і отримуємо звіти від сімей на всіх етапах шляху. Загалом на програму евакуації у листопаді ми витратили близько 1 млн 200 тис грн.

Інший не менш важливий напрямок – це допомога переселенцям із окупованих громад Запорізької області. У листопаді ми сконцентрувалися на трьох громадах – Оріхівській, Роздольській та Малотокмачанській. Більшість сімей з цих громад зараз винаймають житло у місті Запоріжжі та околицях. У багатьох зруйновано будинки та втрачено майно.

Ми спілкувалися з кожною родиною та перераховували допомогу на придбання теплого одягу та взуття, ковдр, постільної білизни та інших речей першої необхідності. Від кожної сім'ї ми отримуємо фотозвіти із чеками. У листопаді вдалося в такий спосіб допомогти 112 сім'ям на суму близько 570 тис. грн.

З інших великих напрямків – допомога сім'ям з дітьми, які мають інвалідність (260 тис. грн) та допомогу відділенню реанімації новонароджених обласної дитячої лікарні Запоріжжя (130 тис. грн). Загалом витрати у листопаді становили 2 млн. 700 тис грн.

Ми вдячні жертводавцям з усього світу, особливо Maya Rowencak Crauderueff, Ukraine-Hilfe Berlin e.V., Future Youth та приватним особам Станіславу, Миколі, Марині, Сергію за підтримку!

Нині наше завдання – допомогти сім'ям із м. Запоріжжя та переселенцям пережити зиму. Ми хочемо забезпечити комплектами ковдр, білизни та теплого одягу, пауербанками максимально можливу кількість жителів, що потребують цього. Допомогти у забезпеченні сховищ та точок обігріву генераторами. Крім того, ми хочемо допомогти тим, хто зважиться на евакуацію, виїхати в безпечні місця в Україні чи Європі.

 

Для вирішення цих завдань звертаюсь насамперед до наших іноземних друзів, та й усіх, хто проживає зараз за межами України - максимально сконцентруватися на допомозі Україні в цей період. Ваші 50, 100, 200 євро можуть допомогти сім'ї пережити зиму.

 

Просимо також допомогти у розповсюдженні цієї інформації та підключенні місцевих фондів.

Допомогти сім'ям можна прямо зараз -

albert@deti.zp.ua (PayPal)

5169 3305 2198 9928 (картка фонду)

 

Second slide

 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Лента статей
MISTO.ІНФОРМПОЗИЦІЯДІТИ ЗАПОРІЖЖЯМІГМЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИІНДУСТРІАЛЬНЕ ЗАПОРІЖЖЯЗАПОРІЗЬКА СІЧ (АРХІВ)
Про СМИ

В 2004 году один молодой человек решил помочь детям в интернате. Парня звали Альберт Павлов, и он хотел подготовить детей к выходу во взрослую жизнь. Ведь за воротами интерната нет нянь и воспитателей, а на завтрак, обед и ужин надо сначала заработать. Так появился проект www.deti.zp.ua

В 2007 году проект перерос в Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок» с офисом, сотрудниками и счетами в банке. Сейчас фонд объединяет тысячи жертвователей, и помогает детям, больницам, малообеспеченным и приёмным семьям. Ежегодно объём помощи составляет несколько миллионов гривен.

В этой рубрике мы размещаем актуальную информацию фонда о нуждах детей, лишенных родительской заботы, а также о потребностях тяжело больных ребят.

Надеемся на Вашу поддержку и помощь!

Контакты

Благотворительный фонд «Счастливый ребёнок»

Сайт: www.deti.zp.ua
Email: info@deti.zp.ua
FB: @detizpua
Телефоны:
+380 (50) 452-03-92
+380 (96) 700-55-91 (моб.)

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в