misto.zp.ua

Bookletka – Ваш успіх в ЗНО

Bookletka – Ваш успіх в ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання – це іспит для тих випускників, які бажають стати абітурієнтами вищих навчальних закладів. Після випуску із школи постає питання в виборі вишу, виборі спеціальності яка стане в майбутньому професією, навколо якої можна побудувати кар’єру. Саме ЗНО відкриває ці двері, від того, як буде пройдено оцінювання, на скільки високий бал набереться в процесі, залежить подальше навчання. Окрім того, його результати можуть бути зарахованими в якості ДПА. Державна підсумкова атестація те обов’язків комплексний екзамен для випускників, в ході якого підсумовується якість здобутих знань за весь період навчання.

ЗНО також являється комплексним іспитом, адже складається с декількох предметів заздалегідь погоджених МОН України. Він теж охоплює знання за весь період вивчення дисциплін. Зважаючи на вищесказане, готуватися до нього слід надзвичайно ретельно, охоплюючи широкий кластер інформації, тому без залучення спеціалізованих навчально-методичних матеріалів ніяк не обійтись.

Книжковий інтернет-магазин Буклетка підібрав для Вас широкий вибір навчально-методичної літератури, яка створена провідними науковцями задля комплексної підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання. Завдяки їм, Ви зможете швидко й якісно відновити свої знання, виявити та заповнити прогалини в навчанні та навіть здобути нові предметні компетенції. В цих посібниках наведені точні й коректні відповіді на всі запитання, які будуть задаватися під час ЗНО, тому вони не стануть для Вас неочікуваними. Ознайомитися з асортиментом посібників і придбати їх можна на офіційному сайті книгарні: https://www.bookletka.com/zno.html

Дане посилання відкриває розділ інтернет-книгарні Bookletka, який представляє на вибір всі доступні матеріали присвячені тематиці ЗНО. Екзаменаційна література створена згідно чинної освітньої програми та з дотриманням методичних вимог МОН. Її можна придбати окремо, або в комплексі, який складається з посібника, задачника, збірника текстів, предметних тренажерів та додаткових матеріалів, які доступні в режимі онлайн або на цифрових носіях. Магазин пропонує друковану літературу по доступних цінах, також Ви можете скористатися акціями і знижками. Реалізація продукції відбувається гуртом і вроздріб, також приймаються індивідуальні замовлення, об’єм замовлення необмежений. Доставка проводить в усі регіони України.


 

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.

Лента статей
ПОЗИЦИЯДЕТИ ЗАПОРОЖЬЯИНДУСТРИАЛЬНОЕ ЗАПОРОЖЬЕМИГMISTO.ИНФОРММЕЛИТОПОЛЬСКИЕ ВЕДОМОСТИЗАПОРІЗЬКА СІЧ
Про СМИ

Раздел "Новости Запорожья" - это самая исчерпывающая информация о событиях и происшествиях в самых ключевых сферах: политике, экономике, культуре, искусстве, образовании. Помимо этого, раздел содержит актуальные репортажи. Постоянно обновляемая лента новостей Запорожья и области всегда содержит самую актуальную и полезную информацию о нашем регионе.

Контакты

Контактная информация находится в разделе Контакты | О нас

Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в