Последние добавленные
Рейтинг на сайт
О каталоге

Самый крупный каталог сайтов Запорожья и Запорожского региона. Постоянное пополнение.

Если Вы хотите проверить рабочие ссылки нажимайте на проверку доступности сайта. Результат увидите сразу:
- доступен: сайт доступен
- возможны проблемы: возможно сайт недоступен

Если Вашего сайта Вы не обнаружили, не поленитесь добавить его и сразу после проверки его занесут в каталог.

ПРИМЕЧАНИЕ:
Не размещаются
в каталоге страницы других каталогов (uaprom, prom.ua, spravka.ua и т.д.).

Каталог сайтов Запорожья

Добавить сайтпроверять доступность сайтов: нет

Сайтов в категории: 15

ВДАТ (Василівський коледж ТДАТУ) www.vasdat.zp.ua
Сьогодні – це сучасний навчальний заклад, де навчальний процес забезпечують 80 досвідчених викладачів. Коледж має навчально-виробничу клініку ветмедицини, автотрактородром, навчально-виробниче господарство, ковбасний цех, комп'ютерні лабораторії з виходом у мережу Інтернет. Коледж входить до складу навчально-методичних комплексів з вузами ІІІ-IV рівнів акредитації, що дає змогу випускникам продовжувати навчання у вузах України за скороченим терміном.
Высшее профессиональное училище № 27 (г. Запорожье) www.vpu27.zp.ua
Вище професійне училище № 27 належить до складу ПТНЗ відділу професійно-технічної освіти управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Своє літочислення профтехучилище (ПТУ) розпочало з 1 вересня 1972р. відколи було здано в експлуатацію суспільно-побутовий корпус по вул. Виробнича б. 27. В 1975р. було здано в експлуатацію навчальний корпус з навчально-виробничими майстернями за адресою Виробнича б. 15 і з 1 вересня 1975р. в училищі розпочато підготовку робітників з середньою освітою, училище одержало статус середнього ПТУ.
Высшее профессиональное училище № 38 (г. Запорожье) www.vpu-38.at.ua
Основною метою училища є задоволення потреб особистості, регіону в освітніх послугах з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації різних категорій населення з урахуванням вимог ринку праці, забезпечення рівного доступу до якісної первинної професійної освіти; формування творчої, духовно багатої особистості з урахуванням її потреб, інтересів і здібностей.
Запорізька філія Державної академії статики, обліку та аудиту Держкомстату України www.zfdasoa.ho.com.ua
Рік заснування – 2000( на базі Запорізького обласного центру Держкомстату України, створеному у 1945році). Запорізька філія Державної академії статистики обліку та аудиту – навчальний заклад ІІ рівня акредитації.
Запорізький гідроенергетичний коледж ЗДІА www.zgec.zp.ua
Сьогодні на денному та заочному відділеннях технікуму навчається більше 1,5тис. студентів за 11 спеціальностями. В своїй діяльності ми виходимо з того, що головною фігурою навчального процесу є студент – його самопочуття, можливість самореалізації, самоствердження. Для цього у нас є всі можливості - технікум має чудову матеріально-технічну базу для підготовки висококваліфікованих фахівців.
Запорізький педагогічний коледж www.zpk.zp.ua
За час навчання студенти коледжу поряд з основною здобувають додаткові кваліфікації: вчитель іноземної мови; інформатики в початкових класах; вихователь логопедичних груп; керівник зображувальної діяльності дошкільних закладів, виконавець художньооформлювальних робіт, організатор спортивних секцій та клубів.
Запорожский колледж радиоэлектроники www.zkr.at.ua
Запорожский колледж радиоэлектроники запорожского национального технического университета уже более чем 60 лет выпускает специалистов по электронике.
Запорожский колледж технологий и дизайна www.zktd.com.ua
Основной целью Запорожского колледжа технологий и дизайна есть получения учащимися фундаментальной подготовки, освоение специальных курсов, согласно программы подготовки, привитие выпускникам высокой профессиональной и общей культуры.
Запорожский металлургический колледж zmc.express.net.ua
Запорожский металлургический колледж. Официальный сайт. Информация о колледже. Профессии. Преподаватели. Студенческая жизнь. Вступительные экзамены. Галерея фотографий. Контакты.
Запорожское высшее профессиональное училище моды и стиля www.centerstil.com.ua
Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» є підпорядкованим Міністерству ОНМС України державним професійно-технічним навчальним закладом третього атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з технологічно складних, наукоємких професій з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Училище здійснює професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за професіями сфери послуг: перукар (перукар-модельєр), манікюрник, педикюрник, візажист, кравець, закрійник, адміністратор, секретар керівника, касир торговельного залу, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, декоратор вітрин, офіціант, бармен, перукар собак.
ЗКР ЗНТУ (Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ) www.zkrzntu.org.ua
Запорізький коледж радіоелектроніки вже більш ніж 60 років випускає фахівців з електроніки.
ЗЭТК (Запорожский электротехнический колледж) zetk.com.ua
Запорожский электротехнический колледж создан в городе Запорожье в 1935 году. В процессе своего существования он готовил кадры для народного хозяйства и был подчинен: Министерству цветной промышленности СССР до 1963 года , Министерству электротехнической промышленности СССР до 1991 года, Министерству образования и науки Украины в настоящее время.
Мелитопольская техническая школа www.mtsh.org.ua
Мелітопольська технічна школа Державного комітету України по водному господарству є державним бюджетним учбовим закладом по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації робітничіх кадрів та інженерно-технічних працівникв. Підпорядкована Державному комітету України по водному господарству та входить до складу агропромислового комплексу. Створена у 1951 році.
Мелітопольське училище культури www.kultura.zp.ua
Мелітопольське училище культури – творчий і динамічний вищий навчальний заклад I рівня акредитації, який здійснює свою освітню діяльність на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.
Широківська ЗШ І-ІІІ ступенів www.shurokezsh.at.ua
Широківська ЗШ І-ІІІ ступенів
 
Категории
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |