У Запоріжжі продовжується боротьба з забруднювачами повітря

26.05.2023

У Запоріжжі продовжується боротьба з забруднювачами повітря

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці!

Питання сморіду у запорізькому повітрі – це питання, яке ніхто не замовчує, яке ніхто не залишає без уваги і над вирішенням якого усі активно і згуртовано працюють.

Так сьогодні на нараді в обласній прокуратурі ми разом з представниками обласної військової адміністрації, правоохоронних органів, екоінспекції, Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб, громадськості та науковцями обговорили питання протидії правопорушенням у сфері охорони атмосферного повітря. Дякуємо керівництву прокуратури за організацію заходу, на якому ми опрацювали напрямки подальшої спільної роботи.

До речі, наша співпраця вже дає результати. Сьогодні представники поліції та прокуратури, у рамках кримінального провадження, провели обшук у горе-підприємця на вулиці Базовій та вилучили ту саму піч з відходами, яка всіх нас труїла.

Працюємо далі. Зараз у кожного свій фронт, і разом ми обов’язково переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.

Тихої усім ночі.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в