Міські рятувальники підбили підсумки тижня

26.06.2026

Міські рятувальники підбили підсумки тижня

37 виїздів на місця обстрілів: підсумки тижня від міських рятувальників.

За тиждень рятувальники КСВАРС:

  • 37 разів виїжджали на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів (врятували 4 людини);
  • 4 рази прибирали аварійні дерева;
  • відловили плазуна у під’їзді багатоповерхівки;
  • працювали на місці ДТП.

Рятувальники ЗМРВС:

  • 41 раз патрулювали зони відповідальності;
  • очистили 1220 кв. м акваторії пляжу;
  • підняли близько 136 кг водоростей і сторонніх предметів;
  • врятували одну людину на воді.

Щиро дякуємо нашим рятувальникам.

А мешканців закликаємо дотримуватися правил безпеки вдома, на дорогах і під час відпочинку біля води.

Джерело: zp.gov.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |