
Майже 200 громадян звернулися за допомогою27.06.2026 ![]() Станом на 12:00 27 червня є оновлена інформація щодо постраждалих внаслідок останнього обстрілу. Про це повідомила секретар міської ради Регіна Харченко. До програмного комплексу внесені вже 192 громадянина, чиє житло постраждало 26 червня у результаті російських ударів. Серед них 59 осіб пільгових категорій. Зокрема 30 осіб з інвалідністю, 7 отримувачів субсидії, 8 отримувачів пільг на житлово-комунальні послуги, одна особа з багатодітної родини, 3 особи із сімей, що виховують дитину з інвалідністю, 10 внутрішньо переміщених осіб. Нагадаємо, вони матимуть право отримати разову допомогу з бюджету міста у 15 тисяч гривень. Власникам житла, яке буде визнане непридатним для проживання, виплачуватимуть щомісячну допомогу з бюджету міста у 10 тисяч гривень. Одну людину поселено до шелтеру благодійного фонду «Артак». Джерело: zp.gov.ua |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів